1 הגדל תמונה
אנשי הצפרדע
הועלה על ידי ocp
2 הגדל תמונה
רד אלינו אווירון
הועלה על ידי ocp
3 הגדל תמונה
שקיעה נוגה
הועלה על ידי ocp
4 הגדל תמונה
צוללים קדימה
הועלה על ידי ocp
5 הגדל תמונה
גשר רידינג בין חוף תל ברוך לטיילת ת"א
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
חוף תל ברוך והטיילת
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
טיילת תל ברוך
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
טיילת תל ברוך - עד רידינג
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
טיילת תל ברוך
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
חוף תל ברוך
הועלה על ידי מערכתמפה
 

גם חוף גם טיילת

חוף ים יפה אך קטן יחסית שמתחלק לשני מפרצים בעזרת לשונית סלעים מלאכותית. בחוף יש סוכת מציל, מסעדה, מזנון ושירותים. יש מספר סוכות צל, אפשר לשכור כסאות ישיבה ושיזוף ובמדשאות שבין החניון לחוף יש דשא שגם עליו אפשר לפרוס מחצלת. קמפינג של ממש אי אפשר לערוך כאן ואסור להקים אוהל ולהישאר ללון אבל באחת מפינות הדשא מוקצה שטח למנגל. מהטיילת אפשר לחזות במופעי המראה ונחיתה של מטוסי הנוסעים הנוחתים בשדה דוב, נוף קצת פחות שיגרתי לבילוי בחוף הים. חוף תל ברוך התברך גם בטיילת חוף יפה המובילה ממנו עד לשערי רידינג ובכך מצטרפת לרצף הטיילת התל אביבית שממשיכה עד יפו.

( 6 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  טיילת ארוכה מאד|4 28.11.15
  המובילה לחוף ים מסודר עם חנייה מדרגות ושירותים. בטיילת עצמה כמו שכתבו מטה יש הרבה על מה להסתכל מבחינת נוף כללי ונוף אנושי והיא מצויינת לספורט מכל סוג.
 • סגלגלה

  סגלגלה
  לא מצדיק את המחיר|3 10.08.14
  אני מניחה שהחוף מתאים למי שלא גר קרוב לחופי הים התל אביביים או מגיע מבחוץ, כי חוץ מהחנייה אני לא רואה סיבה לשלם כדי לרבוץ דווקא כאן. המים נקיים ויש פחות אנשים מאשר בחופי מרכז העיר, אבל על הרעש שהם חוסכים "מפצה" המציל שככל הנראה שואף לקריירה כסטנדאפיסט ולא מפסיק ל$%&#^$% את השכל ברמקול - פשוט לא נותן מנוח!!! חוץ מזה, שטח גדול אסור לרחצה אז קחו בחשבון צפיפות מסוימת במים.
 • ocp

  ocp
  יופי של טיילת|4 05.01.14
  קטע הטיילת בין רידינג לשדה דב, תל ברוך וצפונה נחמד להליכה. חוץ מזה קורים בו דברים שמושכים את העין והלב: שקיעה מדהימה, מטוסים נוחתים ממש מולך, צוללנים של חברת החשמל נערכים לצלילה אל תחנת הכוח, מזח ישן ומתפורר, שוברי גלים, דייגים ומה לא. יופי של מקום למנוחה או לשפע של פעילויות ספורטיביות לפני או אחרי הנזק הקלורי שבנמל.
 • sasmic

  sasmic
  אווירה של חו"ל|5 10.10.10
  בקטע הטיילת החדש בין נמל תל אביב לחוף תל ברוך אתה מרגיש כמו בחו"ל, רצים, רוכבי אופניים וסתם יפים ויפות מטיילים להנאתם. כיף גדול.
 • goodlife

  goodlife
  חוף נעים ונקי|4 16.06.10
  העירייה משקיעה בנקיון החוף ולכן נעים לשבת בו. החנייה קרובה, בית קפה במקום ויש את הטיילת החדשה לכיון רדינג לחילוץ עצמות רגלי או באופניים. אפשר גם ללכת צפונה לאורך הסלעים וללמוד מהדייגים על פעילותם. נחמד.
 • nisimbarda

  nisimbarda
  חדש ובתולי בנוף תל אביב|5 16.05.10
  טיילת חדשה משלימה את המסלול מחוף תל ברוך דרך נמל תל אביב, טיילת מסודרת על חוף בתולי. על הטיילת סימני טווחים כל 250 מ' לספורטאים. יפה בבוקר ומדהימה בלילה, ובשקיעה ... אוי אוי אוי :)
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


מתחם שרונהמתחם שרונה מומלץ מפה9.1בתוך הבתים האירופאיים, שעברו שימור קפדני, התמקמו חנויות מותגים ומעצבים, מסעדות ובתי קפה. מגוון החנויות רחב ותוכלו למצוא כאן סחורה איכותית בתחום הביגוד וההנעלה, ציוד הטיולים, התכשיטים והקוסמטיקה. גם מוסדות מכובדים שאינם מסחריים דאגו לרכוש נתח מעוגת הנדל"ן היוקרתית הזו, וכך תמצאו למשל משרדים יפהפיים של הטכניון במבנה ששימש בעבר כבית קפה. בלב המתחם נחנך מרכז מבקרים נהדר, המספר את סיפור המושבה, ובבית הבד הטמפלרי, שהשתמר במצב מצוין, יש מיצג אור קולי מרענן בכיכובו של תומר שרון ובעלות סמלית. קצת מוזר לעומת זאת לראות בבית העם הטמפלרי, ששימש להתכנסויות מקימי המושבה שרונה, חנות אדידס אופנתית שאין לה קשר לשימושו המקורי של המבנה. אך מלבד ניגודים צורמים שכאלה, והעדרם הזמני של שלטי הסבר, נולד פארק פתוח חדש ומושקע לתושבי תל אביב ולמבקריה. שני גני שעשועים, ובתוכם המילה האחרונה בתחום, נפתחו לטובת הקהל הרחב וכן מדשאות ובריכות נוי יפות שמקושטות בפרחי הנימפיאה בשלל צבעים.קרא עוד
עוד אטרקציות