פארק ענבה המרשים והמטופח, שנחנך בשנת 2010, נמצא במודיעין מכבים רעות ונקרא כך על שום נחל ענבה שמתחיל את זרימתו בפארק. תמצאו שם אמפיתאטרון, מתקני שעשועים עשויים קורות עץ, טיילת, שבילי הליכה ואגם מלאכותי עם דגים שאפשר לשוט בו בסירת פדלים.

( 6 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • נדבעדן

  נדבעדן
  פארק נחמד אך לא מושלם|3 10.03.14
  מרחבי דשא, אגם מיים גדול, שבילי אופנים נוחים ומתקני משחק לילדים ונוער ברמה טובה. לאורך הפארק מפזרים דגמים שונים של דינוזאורים בגודל טבעי שחלקם כבר קטועי איברים... . בכניסה לפארק ישנה מפה עם שלושה המלצות למסלולים שונים המסומנים בצבעים אך מעבר למפה אין שום סימן בשטח להקל על ההתמצאות במסלול במיוחד לילדים. יש מדשאות רחבות ידים אך אסור להדליק אש ומנגלים, חסר צל. באגם ישנם סירות פידלים שלא פעלו מסיבה לא ברורה.אין מזנון, צריך לבוא מאורגנים מהבית. שירותים וברזיות יש במקום.
 • gilslovik

  gilslovik
  פארק חביב, נגישות זוועה|3 02.06.10
  הפארק לא יותר מחביב. ממש לא מפעים או יוצא מגדר הרגיל. הנגישות זוועתית - פארק נמוך טופוגרפית מסביבתו וכדי להגיע אליו צריך להגיע לאחת משתי החניות הממוקמות בשני צידיו - במיקומים לא ברורים, לרדת ירידות תלולות מהחניה - שאינן מתאימות למוגבלים ולמבוגרים. ממש לא "מזמין" את עוברי האורח לקפוץ לפארק.
 • arius

  arius
  מומלץ|4 27.04.10
  יפה מאוד רק חסר קצת צל
 • ocp

  ocp
  יהיה טוב...|4 15.04.10
  וכמו תמיד בעיר העתיד השאלה היא עד כמה ומתי:) בינתים הדירוג שלי משקלל בסבלנות את העובדה שהמקום חדש. נתחיל מהרע: המקום לא באמת חדש. הוא תוכנן ובנייתו החלה ואז הוא נזנח והוזנח ושוב נבנה- הפעם בלי תכנון מחודש ובלי שיפוץ משמעותי של הקיים, מה שמתבטא בליקויים בטיחותיים ותכנוניים רבים. רע2- מהווה יעד גם לתושבי היישובים הסמוכים. רע3 בנו פארק ענק ולא לקחו בחשבון שצריך גם לתחזק, לנקות, להצל. עניין המים (מי שתייה!) שהוזרמו לאגם הוא בכלל פשע סביבתי. אז למה טוב? כי אם בוחרים שעות פחות עמוסות ויותר קרירות, רצוי לקראת שקיעה, מתגלים המון פוטנציאל וקסם.
 • lnira

  lnira
  עדיין בחיתוליו|4 14.04.10
  אבל כיף גדול לתושבי מודיעין לראות את האגם סוף סוף מלא ואת הפארק פתוח באופן רשמי. מוסיפה לדירוג הקודם: חציית כביש - אין צורך אם חונים בחניות. יש גם קיאקים באגם. האגם לא מגודר - יש להשגיח על הקטנטנים. אסור מנגלים!
 • goodlife

  goodlife
  מקום חדש - שווה לנסות |4 07.04.10
  נפל דבר בעיר המתוכננת - סוף סוף יש פארק מרכזי. חסרונותיו - דורש חציית כביש ראשי כדי להגיע, מהחנייה יש ירידה (ואח"כ עלייה בחזרה), סמיכות יתר למסילת הברזל, תקלות של התחלה ומחסור חמור בצל. אבל - הפארק מכיל מגרשי חניה, אמפי תיאטרון להופעות עם כ-1000 מקומות ישיבה, עגלות קפה, בוסתן, אגם מלאכותי בשטח של כ– 14,000 מ"ר המיועד לנוי ולפעילות סירות פדאלים, שטחי משחק וכדור, פארק - גן הרפתקאות, שבילי הליכה ורכיבת אופניים. בפארק קיימת תאורה היקפית לשבילים ותאורת הצפה לאמפי ולאגם. הכניסה לפארק חופשית. בואו ותתרשמו.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


דרך התנדרך התנ"ך - שמשון הגיבור ביער צרעה מומלץ מפה8.5יער הנשיא, שנקרא גם יער צרעה, נבחר לשמש כבמת התצוגה לסיפורו של שמשון הגיבור. תבנית נוף הולדתו של גיבור העל האנושי, שחי ופעל במרחבים סביב, נפרסת בתצפיות לכל עבר. המבט חולף על גבעות השפלה, בהן היו הערים צרעה ואשתאול לפני כשלושת אלפים שנה ומתחלף בנוף מישור החוף, אשקלון ועזה, פעם ערי פלשתים. סיפורו של שמשון עובר בין 12 תחנות משולטות, שמלוות את הגיבור מלידתו לאם עקרה, דרך חייו, אהבותיו, עלילות גבורתו ומותו שתרם לשפה העברית את הביטוי - "תמות נפשי עם פלשתים". אורך המסלול כשעה וחצי ותחילתו בבוסתן שעץ חרוב נטוע בפתחו. ששת התחנות הבאות נמצאות במרחק הליכה קלה וביניהן פינות ישיבה נעימות מלוות בציטוטים מהסיפור התנ"כי. התחנה השביעית היא תל צרעה, שניצב ממערב. עלייה קצרה מובילה אל ראש התל, ובסופה נשקף נוף מרשים ומתגמל. להמשך הטיול וסיפור שמשון נכנסים למכונית ומתקדמים אל התחנות הבאות הנמצאות קרוב יותר לעמק שורק ולקיבוץ צרעה. מספור התחנות אינו ברור לגמרי, וכדאי להצטייד בספר תנ"ך כדי לקרוא על הגיבור מן המקורות. עם התנ"ך או בלעדיו, היער והנוף יפים ומעוררים התפעלות.קרא עוד
עוד אטרקציות