פארק ענבה המרשים והמטופח, שנחנך בשנת 2010, נמצא במודיעין מכבים רעות ונקרא כך על שום נחל ענבה שמתחיל את זרימתו בפארק. תמצאו שם אמפיתאטרון, מתקני שעשועים עשויים קורות עץ, טיילת, שבילי הליכה ואגם מלאכותי עם דגים שאפשר לשוט בו בסירת פדלים.

( 6 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • נדבעדן

  נדבעדן
  פארק נחמד אך לא מושלם|3 10.03.14
  מרחבי דשא, אגם מיים גדול, שבילי אופנים נוחים ומתקני משחק לילדים ונוער ברמה טובה. לאורך הפארק מפזרים דגמים שונים של דינוזאורים בגודל טבעי שחלקם כבר קטועי איברים... . בכניסה לפארק ישנה מפה עם שלושה המלצות למסלולים שונים המסומנים בצבעים אך מעבר למפה אין שום סימן בשטח להקל על ההתמצאות במסלול במיוחד לילדים. יש מדשאות רחבות ידים אך אסור להדליק אש ומנגלים, חסר צל. באגם ישנם סירות פידלים שלא פעלו מסיבה לא ברורה.אין מזנון, צריך לבוא מאורגנים מהבית. שירותים וברזיות יש במקום.
 • gilslovik

  gilslovik
  פארק חביב, נגישות זוועה|3 02.06.10
  הפארק לא יותר מחביב. ממש לא מפעים או יוצא מגדר הרגיל. הנגישות זוועתית - פארק נמוך טופוגרפית מסביבתו וכדי להגיע אליו צריך להגיע לאחת משתי החניות הממוקמות בשני צידיו - במיקומים לא ברורים, לרדת ירידות תלולות מהחניה - שאינן מתאימות למוגבלים ולמבוגרים. ממש לא "מזמין" את עוברי האורח לקפוץ לפארק.
 • arius

  arius
  מומלץ|4 27.04.10
  יפה מאוד רק חסר קצת צל
 • ocp

  ocp
  יהיה טוב...|4 15.04.10
  וכמו תמיד בעיר העתיד השאלה היא עד כמה ומתי:) בינתים הדירוג שלי משקלל בסבלנות את העובדה שהמקום חדש. נתחיל מהרע: המקום לא באמת חדש. הוא תוכנן ובנייתו החלה ואז הוא נזנח והוזנח ושוב נבנה- הפעם בלי תכנון מחודש ובלי שיפוץ משמעותי של הקיים, מה שמתבטא בליקויים בטיחותיים ותכנוניים רבים. רע2- מהווה יעד גם לתושבי היישובים הסמוכים. רע3 בנו פארק ענק ולא לקחו בחשבון שצריך גם לתחזק, לנקות, להצל. עניין המים (מי שתייה!) שהוזרמו לאגם הוא בכלל פשע סביבתי. אז למה טוב? כי אם בוחרים שעות פחות עמוסות ויותר קרירות, רצוי לקראת שקיעה, מתגלים המון פוטנציאל וקסם.
 • lnira

  lnira
  עדיין בחיתוליו|4 14.04.10
  אבל כיף גדול לתושבי מודיעין לראות את האגם סוף סוף מלא ואת הפארק פתוח באופן רשמי. מוסיפה לדירוג הקודם: חציית כביש - אין צורך אם חונים בחניות. יש גם קיאקים באגם. האגם לא מגודר - יש להשגיח על הקטנטנים. אסור מנגלים!
 • goodlife

  goodlife
  מקום חדש - שווה לנסות |4 07.04.10
  נפל דבר בעיר המתוכננת - סוף סוף יש פארק מרכזי. חסרונותיו - דורש חציית כביש ראשי כדי להגיע, מהחנייה יש ירידה (ואח"כ עלייה בחזרה), סמיכות יתר למסילת הברזל, תקלות של התחלה ומחסור חמור בצל. אבל - הפארק מכיל מגרשי חניה, אמפי תיאטרון להופעות עם כ-1000 מקומות ישיבה, עגלות קפה, בוסתן, אגם מלאכותי בשטח של כ– 14,000 מ"ר המיועד לנוי ולפעילות סירות פדאלים, שטחי משחק וכדור, פארק - גן הרפתקאות, שבילי הליכה ורכיבת אופניים. בפארק קיימת תאורה היקפית לשבילים ותאורת הצפה לאמפי ולאגם. הכניסה לפארק חופשית. בואו ותתרשמו.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


יד לשריון בלטרוןיד לשריון בלטרון מומלץ מפה8.9משטרת לטרון נבנתה בשנים 1941-1942 בידי שלטונות המנדט על גבעה השולטת על הכביש מתל-אביב לירושלים. במאי 1948 נתפסה בידי הלגיון הערבי שהשתמש בה לניתוק הדרך לירושלים. בחודשים מאי יולי 1948 ערכה ה'הגנה' לא פחות מחמש התקפות על מתחם לטרון, אבל כולן נהדפו בידי הליגיון והסבו אבידות כבדות ללוחמים הישראלים. ב- 1980 הוכרזה משטרת לטרון כאתר ההנצחה הרשמי של חיל השריון, המראה החיצוני של מבנה המשטרה נשמר ומסביבו ובתוכו צמחו והתפתחו מפעל הנצחה מהמרשימים בארץ, ומוזיאון שריון מהגדולים בעולם. אתר ההנצחה כולל מספר מפעלי הנצחה: קיר הנצחה לכ-4800 אנשי חיל השריון שנפלו במלחמות ישראל. שער הגבורה שעל קירותיו מוקרנים באופן אקראי תמונות חללי השריון. מגדל הדמעות הבנוי אל תוך מבנה המשטרה הישן- יצירתו של דני קרוון. באתר גם מעמד יזכור יומי המנציח את הנופלים באותו יום וגלעד תולדות החיים- מאגרי מידע ממוחשבים המאפשרים לראות תמונה, לקרוא ולהדפיס את סיפור חייו של כל נופל. מוזיאון השריון מאפשר ללמוד על התפתחות כלי הרכב המשוריינים והתפתחות הלוחמה המשוריינת מתקופת הפרעונים ועד ימינו. מסביב למבנה המשטרה מוצגים עשרות טנקיקרא עוד
עוד אטרקציות