פעמוני ירושלים - סדנה וגלריה לפעמוני רוח

 

האמן עופר רובין מתמחה ביצירית פעמוני רוח, אותם צינורות מתכת המשמיעים צלצול עדין כל אימת שהרוח מנידה אותם. בבית המלאכה שלו בראש פינה הוא יוצר גם שבשבות ושובכים לציפורים. בנוסף, מדריך האמן סדנאות ליצירת פעמונים. הסדנאות מתאימות לילדים מגיל 6.
הכניסה לגלריה ללא תשלום. סדנאות בעלות של 60 ₪ לאדם.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • bztron

  bztron
  סדנא לילדים|4 26.08.10
  הגענו ביום קיץ חם מאוד וסיוון הדריכה בסבלנות רבה את הילדים בהכנת פעמוני רוח.
 • איריספולק

  איריספולק
  על צלילים נפלאים ואמון באדם|5 10.05.10
  לפני 3 שנים רכשתי פעמונים בפעמוני "ירושלים" ונשבתי בצליליהם המדהימים, היום הגעתי במיוחד מהמרכז, לרכוש פעמונים נוספים, והמקום היה סגור. התקשרתי לעופר, שהיה באותה עת בהפסקת צהרים, והוא הנחה אותי כיצד להכנס לחנות לבחור פעמונים ואף ציין היכן אוכל למצוא אותם, עופר הסכים שאשאיר לו בחנות המחאה על סכום הפעמונים. לבסוף הגיע בנו, ושלימתי לו. יצאתי משם בתחושה נפלאה. תודה לך עופר.
 • codish

  codish
  סטודיו של אמן מדהים|5 10.05.10
  סטודיו, גלריה וחנות מפעל של אמן מדהים שיצירותיו מרהיבות ביופין וצלילן וגם עמידות ואמינות - קנינו אצלו פעמון רוח לפני 12 שנים שתלוי בחוץ במדבר וממשיך להנעים לנו. עופר אדיב, חביב, תמיד מוכן להסביר ולהראות את אמנותו. חוץ מפעמוני רוח עופר מייצר גם שבשבות וחפצי אמנות אחרים. תחנת חובה בראש פינה!!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
החוויה הדרוזית בירכאהחוויה הדרוזית בירכא מומלץ מפה8.9יוסוף אבו חמדי, הרוח החיה מאחורי החוויה הדרוזית מספק למבקרים בביתו, את כל הדרכים שיבקשו, כמעט, כדי להכיר את העדה הדרוזית שאליה הוא משתייך. מהבית הכי גבוה בכפר ירכא, הוא מפצל שבילים מרתקים בסמטאות הדת הסודית הזו. הוא משתמש בידע הרב שצבר כמורה דרך ובהמון קסם אישי וחום ומוביל את המבקרים לסיור ברחובות הכפר בין אתרי דת, חצרות בתים ואף לוקח לתצפית מהחרמון ועד הים במנזר מבודד במעלה ההר. את מי שרוצה להתערסל בירוק המקיף את הכפר, יוסוף, איש הטבע, לוקח לטיול בחיק הטבע שבו הוא מסביר גם על אורח החיים המסורתי של העדה ועל ענפי החקלאות בכפר. הרבה נקודות תצפית מרהיבות נמצאות בסביבה, וכדאי להשתהות בהן לרגע. מי שרוצה לחוות את הפולקלור הדרוזי ואת התרבות, יכול לתאם מראש מופע דבקה ונגינה ולהיפגש עם קוראת בקפה. חמדי ואשתו אף מכירים את הדרך אל הלב שעוברת בקיבה וחלק עיקרי בחוויה הדרוזית הוא ארוחה חמה בביתם. על מגש כסוף ענקי מוגשות תשאש - פיתות חמות, עבות ונהדרות ממולאות בעלי זעתר, סלט פול חם ותבשיל שומר בר ועדשים שטעים כמוהו תתקשו למצוא במסעדות. מי שלא נרגע מטעמם המופלא של המאכלים יכול להשתתף בסדנתקרא עוד


עוד אטרקציות