פעמוני ירושלים - סדנה וגלריה לפעמוני רוח

 

האמן עופר רובין מתמחה ביצירית פעמוני רוח, אותם צינורות מתכת המשמיעים צלצול עדין כל אימת שהרוח מנידה אותם. בבית המלאכה שלו בראש פינה הוא יוצר גם שבשבות ושובכים לציפורים. בנוסף, מדריך האמן סדנאות ליצירת פעמונים. הסדנאות מתאימות לילדים מגיל 6.
הכניסה לגלריה ללא תשלום. סדנאות בעלות של 60 ₪ לאדם.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • bztron

  bztron
  סדנא לילדים|4 26.08.10
  הגענו ביום קיץ חם מאוד וסיוון הדריכה בסבלנות רבה את הילדים בהכנת פעמוני רוח.
 • איריספולק

  איריספולק
  על צלילים נפלאים ואמון באדם|5 10.05.10
  לפני 3 שנים רכשתי פעמונים בפעמוני "ירושלים" ונשבתי בצליליהם המדהימים, היום הגעתי במיוחד מהמרכז, לרכוש פעמונים נוספים, והמקום היה סגור. התקשרתי לעופר, שהיה באותה עת בהפסקת צהרים, והוא הנחה אותי כיצד להכנס לחנות לבחור פעמונים ואף ציין היכן אוכל למצוא אותם, עופר הסכים שאשאיר לו בחנות המחאה על סכום הפעמונים. לבסוף הגיע בנו, ושלימתי לו. יצאתי משם בתחושה נפלאה. תודה לך עופר.
 • codish

  codish
  סטודיו של אמן מדהים|5 10.05.10
  סטודיו, גלריה וחנות מפעל של אמן מדהים שיצירותיו מרהיבות ביופין וצלילן וגם עמידות ואמינות - קנינו אצלו פעמון רוח לפני 12 שנים שתלוי בחוץ במדבר וממשיך להנעים לנו. עופר אדיב, חביב, תמיד מוכן להסביר ולהראות את אמנותו. חוץ מפעמוני רוח עופר מייצר גם שבשבות וחפצי אמנות אחרים. תחנת חובה בראש פינה!!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


מרכז מבקרים בחברת עליתמרכז מבקרים בחברת עלית מומלץ מפה9.2בקצה רמת גן כבר לא נידפים ריחות מתוקים ומגרים של שוקולד, הם נישאו משם לנצרת עילית. בממלכת השוקולד של ישראל לא תמצאו את ווילי וונקה מ"צ'רלי בממלכת השוקולדה" אבל כן תראו איך מושא התאווה החום מתגבש לקוביות. בין אם אתם נשבעים באגוזי, רבים על סוג פסק הזמן המועדף או אוהבים את טעמו המיושן של הטוויסט, סיור בקווי הייצור של המוצרים המתוקים של החברה יגרום לכם אושר ילדותי ועלייה משמעותית ברמת הסוכר. הביקור נפתח בסרט אנימציה קצר המתאר את תהליך הפיכת פולי הקקאו לשוקולד. אחריו לובשים חלוק וכובע ובמראה של עובדי מעבדה נכנסים אל המפעל הסטרילי. בסיור עוברים ליד מכונות הייצור ורואים איך הנהרות החומים של השוקולד הופכים לחטיפים המוכרים. באולם המסטיקים צופים במכונת הבזוקה בת ה-40, שככלי מלחמה ישן ומשומן יורה 800 בזוקות בשעה ומקבלים רצועת מסטיק חמה ומהבילה היישר מפס הייצור. אולמות הכנת המאפים והשוקולד קשים במיוחד. הריח החם ממלא את החלל וכמעט אי אפשר להתאפק מלהתנפל על אחד המסועים, לשכב עליו, לפתוח פה גדול ולחכות שהממתקים ייסעו ישר לתוך הלוע, או לקחת כמה לוחות וופלים ולבנות מהם בית קטן. ביסקוויטים, וופלים ונוזלקרא עוד
עוד אטרקציות