פעמוני ירושלים - סדנה וגלריה לפעמוני רוח

 

האמן עופר רובין מתמחה ביצירית פעמוני רוח, אותם צינורות מתכת המשמיעים צלצול עדין כל אימת שהרוח מנידה אותם. בבית המלאכה שלו בראש פינה הוא יוצר גם שבשבות ושובכים לציפורים. בנוסף, מדריך האמן סדנאות ליצירת פעמונים. הסדנאות מתאימות לילדים מגיל 6.
הכניסה לגלריה ללא תשלום. סדנאות בעלות של 60 ₪ לאדם.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • bztron

  bztron
  סדנא לילדים|4 26.08.10
  הגענו ביום קיץ חם מאוד וסיוון הדריכה בסבלנות רבה את הילדים בהכנת פעמוני רוח.
 • איריספולק

  איריספולק
  על צלילים נפלאים ואמון באדם|5 10.05.10
  לפני 3 שנים רכשתי פעמונים בפעמוני "ירושלים" ונשבתי בצליליהם המדהימים, היום הגעתי במיוחד מהמרכז, לרכוש פעמונים נוספים, והמקום היה סגור. התקשרתי לעופר, שהיה באותה עת בהפסקת צהרים, והוא הנחה אותי כיצד להכנס לחנות לבחור פעמונים ואף ציין היכן אוכל למצוא אותם, עופר הסכים שאשאיר לו בחנות המחאה על סכום הפעמונים. לבסוף הגיע בנו, ושלימתי לו. יצאתי משם בתחושה נפלאה. תודה לך עופר.
 • codish

  codish
  סטודיו של אמן מדהים|5 10.05.10
  סטודיו, גלריה וחנות מפעל של אמן מדהים שיצירותיו מרהיבות ביופין וצלילן וגם עמידות ואמינות - קנינו אצלו פעמון רוח לפני 12 שנים שתלוי בחוץ במדבר וממשיך להנעים לנו. עופר אדיב, חביב, תמיד מוכן להסביר ולהראות את אמנותו. חוץ מפעמוני רוח עופר מייצר גם שבשבות וחפצי אמנות אחרים. תחנת חובה בראש פינה!!
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד אטרקציות מומלצות
דרך העץדרך העץ מומלץ מפה9.2בדרך העץ מזמינים ללכת לאיבוד במבוך מעץ ובדרך ללמוד הכל על העץ. מחד גיסא, מוקרן במקום סרט על חשיבות העצים בטבע וחשיבות היערות במאזן האקולוגי; מאידך גיסא, הילדים מתנסים בשימוש בעצים כחומר בידי האדם - בסדנה שבה הם בונים מערכה בעץ לפי בחירתם ולוקחים את יצירותיהם הביתה, בסדנת תיפוף על כלי הקשה מעץ ובמשחקי מחשבה. עניין נוסף יש בתבליט של ארץ ישראל ובו הסברים על העצים האופייניים לכל אזור גיאוגרפי בארץ, הניתנים תוך כדי משחק. מאחורי הקמת המתחם המוקפד והאסתטי יש אג'נדה לפיה מותר ואף מומלץ להתנסות ולטעות, הטעות היא חלק מחוויית הלמידה. כך במשחקי המחשבה והבניה שמציע המקום ובמבוך, הכולל חידון עצים, שהתשובות עליו מסתתרות בין מעברי המבוך. השטח מוקף בעצי פאולוניה ויש בו פינות ישיבה רבות ואגם מלאכותי קטן. אם תרצו להצטייד במשחקי עץ הביתה או בציוד קמפינג תוכלו לרכוש אותם בחנות במקום. משך ההפעלה נע בין 45 דקות לשעה וחצי. מומלץ להגיע לפעילות בנעליים סגורות.קרא עוד
עוד אטרקציות