טרקטורוני כלנית

 

להגיע לכנרת זה הרבה יותר מערב של על האש ושכשוך קצר במים. הנופים הירוקים באיזור מרהיבים ויש אינספור מסלולי טיול משחררים ומהנים, כאשר ניתן ליהנות מאותן יתרונות אפילו יותר דרך נסיעה מלאת אדרנלין ואקשן.

"טרקטורוני כלנית" היא חברת טיולי שטח שמציעה לכם מגוון רחב של מסלולים באזור, תוך כדי חווית אקסטרים מיוחדת ומאתגרת. הטרקטורונים עצמם בטיחותיים ונוחים לתפעול, כשגם צוות המדריכים המקצועי דואג להדריך ולהסביר בכל רגע במהלך הטיול. יש לציין כי בכל רכב יש עד שישה מקומות ישיבה, כך שניתן להגיע עם כל המשפחה או בקבוצות גדולות יותר.

החברה מציעה גם ימי גיבוש מיוחדים לכל חברה או ארגון, וניתן לערוך טיולים לקבוצות עד 70 איש, במסגרתם תהנו מפעילויות מיוחדות, ארוחות בשטח ואפילו טיולי לילה. המסלולים כוללים את הפינות היפות ביותר באזור - ביניהן נחל צלמון, עמק הבתולות, מאגר ליבנים ותצפיות לעבר הכנרת והנופים הסובבים אותה.

בכל טיולי השטח יש גם עצירות בטבע, שם תוכלו לספוג את אוויר הפסגות של הגולן, וליהנות מגיבוש עם המשפחה, החברים או מטיול זוגי ורומנטי.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • dove1

    dove1
    נוף|4 20.02.16
    היינו 3 זוגות. לקחנו 3 טרקטורונים. לא חיכינו יותר מדי זמן. כיבדו את הקופונופש. המחיר היה סביר. השירות בהחלט מסביר פנים. קיבלנו הסבר קצר ויצאנו לדרך. לא היתה נסיעת מבחן. 20 דקות נסיעה מסלול הלוך, 10 דקות הפסקה, 20 דקות חזור, לא יותר מדי מאתגר, אבל מאוד כיף, לנו זה התאים, הנוף מדהים ובתקופה זאת הכול ירוק!
- 1