1 הגדל תמונה
הדרכה
הועלה על ידי nisimbarda
2 הגדל תמונה
לפני
הועלה על ידי nisimbarda
3 הגדל תמונה
אתרי סקי בגלבוע
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
אתר סקי בגלבוע
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
אתר סקי בגלבוע
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
אתר סקי בגלבוע
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
אתר סקי בגלבוע
הועלה על ידי מערכתמפה
 

סקי בגלבוע - ההר המלאכותי הראשון

בישראל שחונת השלג מפתיע לגלות אתר סקי, ועוד בגלבוע. אם תטיילו באזור ותגביהו מבט אל עבר הרכס המשקיף על שדות העמק והישובים הכפריים, תראו שני מדרונות גלישה שנראים כאילו הודבקו כאן בטעות. לידיעת הגולשים, לא מדובר בפוטו מונטאז' אלא באטרקציה שתגרום לחרמון לקנא.

באתר הסקי המלאכותי הראשון בישראל אפשר לגלוש כל השנה. הגלישה נעשית פה בעזרת ציוד סקי רגיל, סקי פס, רכבל ומסוע, אבל המסלולים אינם מכוסים שלג כי אם משטח לח דמוי דשא מלאכותי. תלמידי בית הספר לגלישה ולסנובורד גולשים על מדרון ידידותי למתחילים והגולשים המתקדמים עושים זאת במדרון תלול ומשופע. אנשים בעלי מוגבלויות יכולים לעבור כאן קורס שבסופו הם יכולים לגלוש באמצעות מתקן מיוחד. אתר הסקי מהווה חלק ממתחם גדול ומרשים שכולל מסעדות, חנויות, גן אירועים ופעילויות ספורט אתגרי כמו נהיגה במיני ג'יפ, רכיבה על אופניים וקרבות פיינטבול באמצעות רובי לייזר.
מי שמעולם לא התנסה בספורט הלבן יכול למצוא בסקי בגלבוע מקום יפה וטוב להתחיל בו. לא בטוח שזאת תהיה ההתרשמות של אלה שיוצאים לחופשות סקי באופן תדיר ורגילים להרים מושלגים. כך או כך, המקום בהרצה עד להודעה חדשה. לכן, שווה לחכות עד שכל המתחם יהיה מאוכלס והמדרונות יתמלאו בגולשים.

( 13 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  לא לשלם להדרכה|4 03.01.15
  בסיכום הילדים מאד מאד נהנו מהגלישה. אני פרשתי אחרי שני נסיונות מרוב פחד. חוץ מזה ממש התעצבנתי על ההדרכה שעולה 30 שקל לאדם, בקבוצות גדולות, ואחרי חצי דקה המדריך נעלם לנצח. ממש גניבה.
 • l9901

  l9901
  שומם משהו..|3 10.06.12
  היינו בשבת, חשבנו שנגיע מוקדם בכדי לחסוך לנו תורים והמון אנשים. בפועל היינו אנחנו ועוד אולי 3 משפחות בכל האתר. בפירסומים מוקדמים נאמר כי יש במקום שלל אטרקציות לילדים מג'ימבורי ועד ווטרבול, בפועל היו רק מזחלות. נשארנו עם הקופונים שהיו לנו ללא יכולת לממש אותם. לדברי מפעילי האתר מדובר היה במפעילים חיצוניים שהתקפלו טרם זמנם.. ומה עם הכרטיסים שבתוקף ושולמו? זו כבר לא בעייה שלהם. חנות התבלינים נסגרה.. והמקום נראה מושקע אך שומם. עצוב משהו. מקווה שיתאוששו בקרוב כי פוטנציאל יש.
 • peereran

  peereran
  כיף אבל יקר|4 04.05.12
  מומלץ לבוא עם ילדים או לכאלו שעדיין לא עשו סקי אף פעם... מדובר על חווה מרנינה, וכפית. רק חבל שזה מאוד יקר חפשו קופונים
 • אוריתודורון

  אוריתודורון
  מומלץ|5 02.05.12
  בת ה-12 שזאת לה הפעם הראשונה, מאוד נהנתה מהסקי. היה לה מדריך דרוזי חביב שכל פעם שחזרה, גם אחרי חצי השעה שמוגדרת להדרכה, הדריך אותה לאתגר חדש. אנחנו ההורים, שלא החלקנו, מאוד נהננו מהנוף. חשוב לדעת שנרטבים וצריך להביא בגדים להחלפה. כמו כן, חשוב לדאוג לכרטיסים מראש. המחירים בקופה מרקיעי שחקים. אנחנו קנינו דרך "טוב" ומדובר על סדר גודל אחר לגמרי של מחיר.
 • טאטי

  טאטי
  כנראה שהסוף כבר באופק|1 29.04.12
  לפני יותר משנה, בערך שנייה אחרי שהאתר נפתח, פקדתי אותו עם בני. ההנאה הייתה רבה והרעפנו על המקום כוכבים ושבחים לרוב באתר מפה. מאז המשכנו לבקר בקביעות ושמנו לב להתדרדרות, בעיקר בשירות. אבל גם מגמה זאת לא הכינה אותנו לנפילה של שבת 28.4.2012. קופאיות עוינות שצעקו על המבקרים, מתקן אומגה שלא נפתח למרות שנמכרו שוברים מראש, סדרנים שמציקים לגולשים ולצופים. התחושה היא שהאתר הפך למסחטת כסף והמבקרים הופכים למטרד בעיני ההנהלה לאחר רכישת הכרטיס/שוברים. חבל מאד, היה פוטנציאל אדיר שמתבזבז בשל שירות קלוקל. אם אלה פני האתר החדשים, אז בצער רב נוריד אותו מרשימת היעדים שלנו.
 • sasmic

  sasmic
  מוצלח מאוד|5 10.03.12
  הגענו ביום שישי של פורים לאחר שרכשנו קופונים, לשמחתנו למרות החשש לא היה עמוס, הארגון היה בהחלט מוצלח, ולאחר הדרכה קצרה ביותר התחלנו בגלישה, אנחנו בחרנו באופציה של הבייסיק ובשלב מסוים די מיצינו אותו אבל הסה"כ היה בהחלט מעולה.
 • shirleyh

  shirleyh
  מצוין למתחילים, מגוחך למתקדמים|4 05.12.11
  המסלולים איטיים מאד (אולי צריך להרטיבם/לשמנם יותר), אבל זו התחלה מצוינת למי שטרם התנסה בסקי אמיתי. מומלץ לחפש קופוני הנחה כי אחרת הבילוי יקר למדי.
 • אורישירה

  אורישירה
  מעולה, לא רצו לעזוב!|4 29.06.11
  כל הסיפור הוא דשא מלאכותי רטוב במדרון,הרעיון מעולה, הביצוע על גבול החובבני , הצוות מקסים ומהרגע שהילדים עלו על ה''שלג'',הם לא רצו לרדת..עלו,גלשו,עלו,גלשו,עלו...ולא רצו לעזוב עד שסגרו.לנו, היה נהדר, אני לא בטוחה שביום חופש מלא ילדים התענוג יהיה דומה.
 • eliko421

  eliko421
  זכרונות מאפריקה.|2 18.04.11
  האתר בינוני לכל היותר. האתר עדין בהרצה והרכבל בכלל לא עובד (למרות הפרסום). האתגר הוא לא לבצע סלאלום על מנת להאיט, אלא להגיע למצב שמבצעים את כל הירידה ללא עצירה. אולי חסכו במים (להרטבת המצע) או שהיה חסר מרכיב אחר אך חווית הגלישה אינה דומה לסקי. הילדים ומי שניסה בפעם הראשונה נהנו. המקום מנוהל באופן חובבני עם מעט מידי מדריכים ומשגיחים. המסוע להעלאת הגולשים מסוכן (לא פחות) וגולש אחד לא זהיר יכול לגרום למפולת של גולשים. ההדרכה שהוזמנה התבררה כפגישת הכרות עם המדריך ומשם כל אחד לנפשו. בקיצור - ממליץ להמתין לפחות עד סוף ההרצה ואולי קצת יותר.
 • tamirs

  tamirs
  שורת תחתונה, כדאי|4 17.03.11
  נהננו ובטח נחזור אבל יש אבל גדול. האירגון איננו אירגון. קביעת תור איננה ממש קביעת תור, בלייזר פשוט שכחו שקבענו ובסקי פקידה חמוצה ברמות רק לאחר חקירה מדרגה שלישית נאלצה להודות שאכן הזמנו מקום. קבלת ציוד לוקחת זמן ארוך מאוד תגיעו ממש הרבה זמן קודם (כמובן שגם בקבלת הציוד ובקביעת השיעור קודם כל טענו שלא הזמנו מקום ורק אחרי כן בדקו). יש הרבה יותר מידי תלמידים בקבוצה ורמת מדריכי הסקי משתנה, החל מבסדר ועד כאלה שגורמים לילדים לפרוש עם דמעות באמצע השיעור (כשהמדריך לא שם לב כי יש לו עוד 15 ילדים על הראש וגם כי הוא פשוט אנטיפת). עם קצת שיפורים אירגוניים יכול להיות נהדר.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות