בריכת מסילת ציון

בריכת מסילת ציון החצי אולימפית ממוקמת בלב יער בפרוזדור ירושלים ומוקפת עצים ומדשאות. בימות הקיץ היא הופכת אטרקציה מרכזית עבור ילדים, ולא רק בגלל השחייה. הזאטוטים יכולים ליהנות ממתקנים מתנפחים, סדנאות יצירה, הפעלות ופעילויות שונות כשגולת הכותרת היא כדורים שקופים שהילדים נכנסים לתוכם ומתגלגלים במים. במהלך העונה מתקיימות במקום רחצות ליליות, ערבי נושא, ברביקיו ולילות לבנים. הבריכה פתוחה לקהל מאמצע מאי עד סוף ספטמבר.
יער הילדים
בסמוך לבריכה נמצא "יער הילדים'" - מתחם ספורט אתגרי לקטנים שכולל מסלול מכוניות חשמליות, קיר טיפוס ופארק חבלים, כולם פעילים במשך בעונת הרחצה.
משחקייה ובית קפה - גם בחורף
מתחם "יער הילדים" כולל גם ג'ימבורי, מתנפחים ושולחנות משחק הפעילים כל השנה. בזמן שהילדים משחקים, ההורים מוזמנים להתרווח ב"קפה על המים" הממוקם במתחם ומציע תפריט לכל המשפחה.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • shefam

  shefam
  אתר האינטרנט מלהיב, המקום פחות|2 29.09.12
  אין כמעט דשא סביב הבריכה: רק יריעות יוטה ומרבדי דשא סינטתי; פינת פעוטות דלה ועלובה; מתקני המתנפחים מופעלים לפי גחמת האחראי (אם יש מעט אנשים, לא כולם פועלים, גם אם שילמתם מחיר כניסה מלא); שווה להיכנס רק לפארק החבלים, בתשלום נפרד, בלי לרכוש מחיר יקר ולא מוצדק לבריכה.
 • ziv16

  ziv16
  יקר מידי|3 31.07.10
  בריכה עירונית פשוטה האטרקציות המרכזיות בתשלום בנוסך לתשלום כניסה גבוה לא חוזרים
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
יד לשריון בלטרוןיד לשריון בלטרון מומלץ מפה8.9משטרת לטרון נבנתה בשנים 1941-1942 בידי שלטונות המנדט על גבעה השולטת על הכביש מתל-אביב לירושלים. במאי 1948 נתפסה בידי הלגיון הערבי שהשתמש בה לניתוק הדרך לירושלים. בחודשים מאי יולי 1948 ערכה ה'הגנה' לא פחות מחמש התקפות על מתחם לטרון, אבל כולן נהדפו בידי הליגיון והסבו אבידות כבדות ללוחמים הישראלים. ב- 1980 הוכרזה משטרת לטרון כאתר ההנצחה הרשמי של חיל השריון, המראה החיצוני של מבנה המשטרה נשמר ומסביבו ובתוכו צמחו והתפתחו מפעל הנצחה מהמרשימים בארץ, ומוזיאון שריון מהגדולים בעולם. אתר ההנצחה כולל מספר מפעלי הנצחה: קיר הנצחה לכ-4800 אנשי חיל השריון שנפלו במלחמות ישראל. שער הגבורה שעל קירותיו מוקרנים באופן אקראי תמונות חללי השריון. מגדל הדמעות הבנוי אל תוך מבנה המשטרה הישן- יצירתו של דני קרוון. באתר גם מעמד יזכור יומי המנציח את הנופלים באותו יום וגלעד תולדות החיים- מאגרי מידע ממוחשבים המאפשרים לראות תמונה, לקרוא ולהדפיס את סיפור חייו של כל נופל. מוזיאון השריון מאפשר ללמוד על התפתחות כלי הרכב המשוריינים והתפתחות הלוחמה המשוריינת מתקופת הפרעונים ועד ימינו. מסביב למבנה המשטרה מוצגים עשרות טנקיקרא עוד


עוד אטרקציות