גאיה ספא

עבור מעצבת נעליים, אך טבעי הוא לעודד טיפוח רגליים. אולי בגלל זה פתחה טל, בעלת חנות הנעליים גאיה במתחם בזל, את הספא הקטן GAYA במלון מנדרין על חוף ימה של תל ברוך. שלא כמו הנעליים האלגנטיות, העיצוב של המקום פונקציונלי: יש עמדת מניקור ולקים, יש פינת המתנה עם מגזינים מהארץ ומהעולם וחדר טיפולים. מי שמצפה לנברשות נוצצות, כורסאות נוחות ומוזיקת מעליות לא ימצא אותן כאן, אבל בהחלט יגלה צוות מקצועי ואיכותי שעושה את עבודתו במחירים שווים לכל נפש. בין טיפולי הגוף תוכלו לעשות שם שיאצו, טווינה, כוסות רוח, עיסוי תאילנדי, עיסוי משולב, אבנים חמות, ארומתרפיה ודיקור במחיר ממוצע של 200 שקלים.
טיפולי המניקור והפדיקור כוללים בין היתר שיוף ומריחת לק ברגליים וידיים, עיסוי כפות רגליים וטיפול שמן פראפין, הסרת שיער וטיפול פנים Yonka. כשיוצאים מהמלון, משב רוח ימי נעים מספק ליטוף אחרון לפנים שזה עתה הוחלקו ונרגעו.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • aziza

    aziza
    עיסוי מעולה|4 09.12.10
    חברות הזמינו לי עיסוי בגאיה כמתנת יום הולדת. מעולם לא שמעתי על הספא המדובר אבל לעולם לא אגיד לא למסאז'. המקום נראה כמו מכון יופי סתמי (ולכן הורדתי כוכב) אבל ללירז היו ידי פלא ששחררו לי כל חלקה טובה בגוף. ללמדכם - לא פחות מהיופי חשוב האופי!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
כולה - ספא לנשים בלבדכולה - ספא לנשים בלבד מומלץ מפה8.2במילה "כולה" מקופלת האידיאולוגיה של מרכז הטיפולים הצמוד לבית הקפה וחנות הבגדים של קום איל פו. יהיה מי שיקרא לזה ספא, אחרי הכול מסתובבות שם נשים עטופות בחלוקים לבנים, אבל כאן מעדיפים להתייחס למקום כאל מרחב השייך לנשים ורק להן, מקום לטיפול, פינוק, התענגות, שיקום ואפילו העצמה של נשים. ההתייחסות לאישה ולמכלול צרכיה, לכולה, גוף ונפש, עומד כאן במרכז הדברים. רשימת הסדנאות שמועברות כאן עוסקות בהגשמה עצמית, מיתוג עצמי וריפוי באמצעות שירים; ברשימת הטיפולים כלולים גם טיפול המקל על תופעות גיל המעבר ותופעות המחזור, טיפול מיוחד לנשים בהיריון, טיפול לנשים שעברו כריתת שד, ואחר לנשים שעברו טראומה של התעללות או תקיפה. אבל גם מי שרוצה רק מסאז' מענג וממריץ שבמהלכו נמשח הגוף בשוקולד חם, עיסוי עם חומרים על בסיס תה ירוק, מסאז' שבדי או רק פדיקור ומניקור תתקבל כאן בברכה. מעבר למסרים הפמיניסטיים, הספא, שהוא אחד היפים בארץ, מספק בועה מעוצבת היטב ומרגיעה לשעה קלה במתחם הנעים שבנמל. מומלץ ליום כיף עם חברות, אמהות או בנות.קרא עוד


עוד אטרקציות