סגוויי ירושלים

חברת סגווי ירושלים מציגה את עיר הקודש לתיירים בדרך יצירתית. הסיורים החווייתיים כוללים הסברים אודות ההיסטוריה של העיר וסביבותיה תוך רכיבה על סגווי. הסיורים יוצאים ממתחם התחנה הראשונה ומתקיימים בשני מסלולים: המסלול בעיר העתיקה עובר דרך ימין משה ומשכנות שאננים, ממילא, שער יפו, הרובע הנוצרי ומגדל דוד. המסלול השני בטיילות ארמון הנציב כולל תצפית אל עבר העיר העתיקה, הר הבית, החומות, הר הצופים, הר ציון ותצפית יפה אל עבר מדבר יהודה וים המלח.
סיור לילי משולב בצפייה במופע האורקולי במגדל דוד
מסלול סיור נוסף מתחיל לאחר רדת החשיכה במתחם התחנה הראשונה, משם הוא יוצא אל ימין משה, משכנות שאננים, ממילא והעיר העתיקה. במרכז הסיור עצירה בשער יפו ועלייה למגדל דוד לצפייה במופע האורקולי. לאחר המופע נמשך הסיור ברחוב המלך דוד ומשם חזרה למתחם התחנה הראשונה.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • ocp

  ocp
  קצת התאכזבנו|3 26.03.17
  הזמנו סיור קלאסי דרך "סמארטתור"- הסיור מתחיל במתחם התחנה ומגיע עד לעיר העתיקה. הקבוצה הייתה די גדולה ולכן איטית. ההדרכה על הכלי הייתה מספקת ומתאימה אבל ההדרכה במהלך הסיור מאוד מאכזבת- אין שום התייחסות לדרך אלא בשתי עצירות, שבהן הייתה הדרכה די שטחית ולא ממש מעניינת. אולי מתאים למי שממש-ממש לא מכיר את ירושלים, וממש-ממש מעוניין רק בחווית הנסיעה עצמה. אין מה להשוות למדריך שהיה לנו בסיור הקודם בארמון הנציב. 2011:זכינו להגיע באותו זמן עם קבוצה גדולה וכך הרווחנו סיור פרטי לעצמנו עם מדריך מעולה וידען בשם שלומי. חשבנו שעיקר החוויה יתמקד בעניין הסגווי, אבל זכינו להדרכה מקיפה, מעמיקה ובה בעת מלאת הומור.
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  מושלם|5 30.07.14
  מסלול קלאסי לסגווי שבילים ארוכים ורחבים בלי אנשים נהננו מכל רגע. ממש כיף לנסוע על הסגווי ולתפוס מהירות. נופים מקסימים ובעיקר נהניתי מהטיילת גולדמן מתחת ארמון הנציב אותה לא הכרתי. המדריך היה טוב.
 • ליטוש

  ליטוש
  נחמד ביותר|5 30.03.14
  נרשמנו 3 חברות לסיור היוצא ממתחם התחנה למשכנות שאננים.המדריכים הכינו אותנו במקום ויצאנו עם אנשים נוספים לסיור בין שעתיים שכלל גם כניסה בקטנה לעיר העתיקה.למרות החשש וחוסר הביטחון הראשוני עד מהרה לומדים את הכלי ונהנים מהחוויה.מומלץ החום
 • peereran

  peereran
  כיף כיף כיף|5 04.01.14
  מומלץ בחום, אנחנו עשינו את המסלול הקלאסי ונהנו מאוד. חוויה !!! חבל שהמסלול לא ארוך יותר :)
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


טיילת ארמון הנציבטיילת ארמון הנציב מומלץ מפה9.5הנציב העליון לא גר כאן יותר, אבל ליד הארמון שהיה ביתו נמתחת כיום טיילת שאורכה שלושה קילומטרים. היא צופה אל ירושלים העתיקה, ונדמה שכיפת הזהב נמצאת במרחק נגיעה. בעצם, מדובר בשלוש טיילות שחוברו להן יחדיו, שנקראו על שם שלושה אנשים שונים: שרובר, האז וגולדמן. זהו מקום המפגש בין הארץ הנושבת לבין הישימון – בין ירושלים למדבר יהודה. לפי המסורת היהודית, התצפיות מהמקום החלו כבר בתקופת האבות, עת צפה מכאן אברהם על הר המוריה בדרכו אל מקום העקידה. הטיילת היא מקום רומנטי להפליא, לאורכה פזורים נקודות תצפית וספסלים אבל ברוב שעות היום היא עומדת בשיממונה. העונה המושלמת לביקור בטיילת היא האביב. אז מכסים את השבילים דשאים ירקרקים ורקפות עולות מן הסלע. המקום מואר בלילה, אבל דווקא בשעות החשיכה הוא פחות אטרקטיבי. סיור מודרך על סגווי, שמפעיל צוות מעיר דוד, הוא דרך מצויינת ומהנה, אם כי יקרה, למצות את הטיילת ולעשות תצפית מלומדת על האיזור.קרא עוד
עוד אטרקציות