תערוכת רכבות

מומלץ מפה
8.4
פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

'רכבות' היא תערוכת ענק מודולארית, המציגה את עולם הרכבות מתקופות היסטוריות שונות (מקיטור ועד רכבות חשמליות) ואת כל הדגמים המפורסמים ביותר של עולם הרכבות.
התערוכה מאפשרת לצופה לחוות את עולם הרכבות החל מדגמים המוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה ועד הרכבות המשוכללות ביותר בעולם, הקיימות כיום. למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כ-40 רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו לחובבי עולם הרכבות, שמספרם בישראל הולך וגדל, ולצופים בתערוכה ללמוד וליהנות מעולם חדש הנגלה לעיניהם.
התערוכה הייחודית מאפשרת לקהל המבקרים ליהנות מצפייה מקרוב בעשרות דגמים נדירים ומיוחדים של רכבות, שהוטסו מכל רחבי העולם והושאלו מאספנים ידועים, כל זאת במיוחד לצורך התערוכה בישראל. הרכבות בתערוכה נוסעות בתוך נוף אירופאי התואם במדויק את המציאות: פארקים, תחנות דלק, מסעדות, בניינים ומבנים ציבוריים, כבישים סואנים, מנהרות, אגמים, נהרות ונופים מרהיבים. כמו כן, בתערוכה ניתן לחזות גם בתרחישים שונים ומפתיעים כגון תאונות דרכים, תיקונים בצידי הדרך, רוכבי אופניים ועוד.

( 8 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • nadavbloch

  nadavbloch
  חוויה נחמדה|4 22.09.14
  למי שראה תערוכת דומות בחו"ל בהיקף גדול יותר, קצת קשה לו להתעלף מהתערוכה, אבל בהחלט משהו ששווה ביקור למי שלא היה בעבר. תערוכה מושקעת עד הפרטים הקטנים ביותר, והכל עובד ומתוחזק טוב. באמצע השבוע לא היו בכלל תורים והמקום היה פנוי להסתובבות חופשית. לאור הנכתב בדרוגים הקודמים רציתי להעיר כי המחיר נמוך מהנכתב שם (ליחיד 45 ש"ח למנוי ידיעות אחרונות 30 ש"ח).
 • arad2001

  arad2001
  מפלט מהחמסינים |4 17.08.14
  היינו בקיץ שעבר, מתחם מקסים אפשר להעביר שם כמה דקות ואפשר לבלות שעתיים, תלוי בחיבה שלכם לז'אנר הרכבות. הילדים היו מוקסמים מהמיניאטורות והירידה לפרטים, שילבנו עם תיאטרון בובות שהופיע וטיול קצר במתחם הרכבת בירושלים. לכל מיש מחפש לברוח מהקיץ הלוהט ימצא נחמה בטמפ המאוד נמוכה שתפקידה להגן על הדגמים, הרגישים לקור, כדאי להצטייד בכיסוי כלשהו.
 • Morrissey

  Morrissey
  מרהיב ולא יקר, לא לקטנטנים|4 17.08.14
  תערוכה מושקעת ומרתקת שמבוגרים וילדים גדולים ימצאו בה הרבה עניין. המחיר לתושבי ת"א 30 ש"ח במקום 45 ויש גם מבצע 1+1 של לאומי קארד, בקיצור - מחיר סביר ביותר. היינו בשבת בצהריים וממש לא היה צפוף. חבל רק שהתצוגה ממוקמת בגובה שמקשה על ילדים קטנים (חובבים ידועים של רכבות וכלי תחבורה אחרים) לצפות בה כמו שצריך. אלא אם הם על הידיים של ההורים...
 • Teatime

  Teatime
  הורידו מחירים אז שווה ביותר |4 10.08.14
  מתחם לא גדול שכולל קילומטר (!) של מסילות שמחברות בין עיירות מיניאטוריות. על המסילות נעות רכבות חשמליות מסוגים שונים - כאלה עם קומה אחת, אחרת עם שתיים, אחת נוסעת לאט, אחרת מהירה...מעבר זריז מספיק כדי להבין את הקטע, אבל אם אתם מאלה שמצוידים, כמונו, בבן 3 טיפוסי הטיול בין המודלים עשוי לקחת שעות. בזמן שהדרדס מהופנט מהרכבות תוכלו להציץ בסרט הסבר קצר ומרתק על בניית התערוכה. בסך הכל חוויה.
 • aviv_shaul

  aviv_shaul
  מומלץ!|5 24.08.13
  היינו עם בננו בן השלוש, אבל היה לנו ברור שהתערוכה תעניין קודם כל אותנו. התצוגה מקסימה ומעניינת, עם המון דגש על הפרטים הקטנים. הגענו בסוף אוגוסט, אז היה עמוס וזה ללא ספק גורע מההנאה, אבל בכל זאת מומלץ.
 • yoavbp

  yoavbp
  עוד תערוכה סתמית למציצת כסף|3 15.08.13
  לאור התגובות כאן,חשבתי לעצמי, הפעם לא אפול במלכודת שטומנים לנו יזמים כאלה ואחרים מדי חופש תוך הקמת תערוכות סתמיות (ע"ע תערוכת הלגו וכו') לצורך גביית סכומים של 60-70 ש"ח לאדם. אז חשבתי...התערוכה נחמדה לא יותר. מספר דגמים יפים יש לומר באוהל ענק, מעין מדורדאם. הילדים מיצו את העסק אחרי 45 דקות...לשלם 60-70 ש"ח לאדם על תערוכה כזו ?! ממש לא שווה את הכסף..
 • wife

  wife
  מדהים|5 09.08.13
  אז ככה. מסתבר שכשמזמינים כרטיסים דרך בהצדעה, צריך בנפרד להזמין את זמן הכניסה - מה שרשום באתר הוא רק שעת הפתיחה. יום ששי בבוקר ב-11 בבוקר היא שעת עומס מה שגרם להמתנה של כ-25 דקות עד שנכנסנו. כשיצאנו באחת כבר לא היה תור. חילקו קרטיבים חינם לכל הממתינים:-) אחרי הכניסה המשכנו להתקדם בקצב מזדחל עקב העומס הרב בפנים. הבונוס האדיר של ההליכה האיטית לאורך התצוגה היתה האפשרות להתבונן בפרטים וליהנות מתשומת הלב שהושקעה בבניית התערוכה. מעבר לרכבות/מסילות/ גשרים/ מנהרות שהלהיבו את בן ה-8, פרטי הנוף/מבנים/ דמויות וסיפורי החיים שהם סיפרו היו הקסם האמיתי בעיני. שימו לב לחניה המוסדרת - יש פקחים ודו"חות.
 • peereran

  peereran
  מושקע מאוד|5 09.08.13
  תערוכה מושקעת מאוד בוצעה חשיבה עד הפרט הקטן. מומלץ בהחלט להגיע
- 1
עוד מופעים ואירועים