תערוכת רכבות

פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

'רכבות' היא תערוכת ענק מודולארית, המציגה את עולם הרכבות מתקופות היסטוריות שונות (מקיטור ועד רכבות חשמליות) ואת כל הדגמים המפורסמים ביותר של עולם הרכבות.
התערוכה מאפשרת לצופה לחוות את עולם הרכבות החל מדגמים המוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה ועד הרכבות המשוכללות ביותר בעולם,

הקיימות כיום. למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כ-40 רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו לחובבי עולם הרכבות, שמספרם בישראל הולך וגדל, ולצופים בתערוכה ללמוד וליהנות מעולם חדש הנגלה לעיניהם.
התערוכה הייחודית מאפשרת לקהל המבקרים ליהנות מצפייה מקרוב בעשרות דגמים נדירים ומיוחדים של רכבות, שהוטסו מכל רחבי העולם והושאלו מאספנים ידועים, כל זאת במיוחד לצורך התערוכה בישראל. הרכבות בתערוכה נוסעות בתוך נוף אירופאי התואם במדויק את המציאות: פארקים, תחנות דלק, מסעדות, בניינים ומבנים ציבוריים, כבישים סואנים, מנהרות, אגמים, נהרות ונופים מרהיבים. כמו כן, בתערוכה ניתן לחזות גם בתרחישים שונים ומפתיעים כגון תאונות דרכים, תיקונים בצידי הדרך, רוכבי אופניים ועוד.

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
גוש דן ותל אביב
15/04/2014 - 30/08/2014
( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • aviv_shaul

  aviv_shaul
  מומלץ!|5 24.08.13
  היינו עם בננו בן השלוש, אבל היה לנו ברור שהתערוכה תעניין קודם כל אותנו. התצוגה מקסימה ומעניינת, עם המון דגש על הפרטים הקטנים. הגענו בסוף אוגוסט, אז היה עמוס וזה ללא ספק גורע מההנאה, אבל בכל זאת מומלץ.
 • yoavbp

  yoavbp
  עוד תערוכה סתמית למציצת כסף|3 15.08.13
  לאור התגובות כאן,חשבתי לעצמי, הפעם לא אפול במלכודת שטומנים לנו יזמים כאלה ואחרים מדי חופש תוך הקמת תערוכות סתמיות (ע"ע תערוכת הלגו וכו') לצורך גביית סכומים של 60-70 ש"ח לאדם. אז חשבתי...התערוכה נחמדה לא יותר. מספר דגמים יפים יש לומר באוהל ענק, מעין מדורדאם. הילדים מיצו את העסק אחרי 45 דקות...לשלם 60-70 ש"ח לאדם על תערוכה כזו ?! ממש לא שווה את הכסף..
 • wife

  wife
  מדהים|5 09.08.13
  אז ככה. מסתבר שכשמזמינים כרטיסים דרך בהצדעה, צריך בנפרד להזמין את זמן הכניסה - מה שרשום באתר הוא רק שעת הפתיחה. יום ששי בבוקר ב-11 בבוקר היא שעת עומס מה שגרם להמתנה של כ-25 דקות עד שנכנסנו. כשיצאנו באחת כבר לא היה תור. חילקו קרטיבים חינם לכל הממתינים:-) אחרי הכניסה המשכנו להתקדם בקצב מזדחל עקב העומס הרב בפנים. הבונוס האדיר של ההליכה האיטית לאורך התצוגה היתה האפשרות להתבונן בפרטים וליהנות מתשומת הלב שהושקעה בבניית התערוכה. מעבר לרכבות/מסילות/ גשרים/ מנהרות שהלהיבו את בן ה-8, פרטי הנוף/מבנים/ דמויות וסיפורי החיים שהם סיפרו היו הקסם האמיתי בעיני. שימו לב לחניה המוסדרת - יש פקחים ודו"חות.
 • peereran

  peereran
  מושקע מאוד|5 09.08.13
  תערוכה מושקעת מאוד בוצעה חשיבה עד הפרט הקטן. מומלץ בהחלט להגיע
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד מופעים ואירועים