1 הגדל תמונה
סיורי חנוכיות. קרדיט: יח''צ
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
תארוחה: 15 תערוכות בו זמנית בבתי מלון בעיר (יח''צ)
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
הכותל המערבי בלילה, צילום: חנן ישכר
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
שכונת נחלאות, צילום: מערכת מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
מזרח ירושלים
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
סמטאות העיר העתיקה, צילום: מערכת מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
 

אירועי חמשושלים שבים לירושלים עם ארבעה סופי שבוע במהלך דצמבר, בהם מתמלאת העיר באירועי תרבות, אירועי חוצות, מופעים לילדים, מסיבות, תערוכות ועוד שפע של אטרקציות.

מלבד האירועים הייחודיים לחמשושלים, המסעדות, בתי המלון, מרכזי מבקרים ומוזיאונים ברחבי העיר עורכים מבצעים ופעילויות לכבוד סופי השבוע של חמשושלים, כך שהעיר תהיה שוקקת ואנחנו ממליצים להיכנס לאתר האינטרנט של חמשושלים על מנת לקרוא על כל מה שקורה בעיר במהלך סופי השבוע.
אירועי תרבות
בין אירועי התרבות בחמשושלים תמצאו את פסטיבל הולגאב לתרבות אתיופית ישראלית שאורח הכבוד שלו הוא אלמייהו אשטה, מהזמרים הפופולאריים באתיופיה, מחווה לפסטיבל הזמר והפזמון בתיאטרון ירושלים, מופעי אופרה של פוצ'יני במוזיאון ליהדות איטליה, מופעים וסיורים מיוחדים במוזיאון ישראל ועוד שפע של מופעים ואירועי תרבות.
סיורים מודרכים
בירושלים, חמשושלים או לא, מתקיימים מדי עשרות עשרות סיורים מודרכים. במהלך דצמבר המספר אפילו יגדל. בין הסיורים אליהם תוכלו להירשם: סיור בעקבות אפייה ולחמים, מלא ריחות וטעמים, סיורי סגוויי, סיפורי התימנים בירושלים, סיורים מודרכים בקריית העירייה, סיור בעקבות נשים משוררות ברחביה ועוד ועוד. בגן הבוטני האוניברסיטאי מזמינים את המבקרים, שיכנסו בחינם, לסיור סתווי ברכבת הפרחים, במבוך סוואנה ולסדנאות יצירה.

לקבלת מידע מלא על כל האירועים מומלץ לגלוש לאתר הבית

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד מופעים ואירועים