תשע נשמות בהופעה חיה

פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

ההרכב תשע נשמות הוא הרכב מיוחד, שמלבד מוזיקה טובה יש בו נשמה יתירה, או אפילו תשע. תשעת הנגנים של ההרכב נפגשו בנסיבות מיוחדות כאשר התמודדו עם פציעות שנגרמו להם במהלך שירותם הצבאי. בזכות האהבה למוזיקה מצאו חברי ההרכב את הכוח לתהליך השיקום ויצרו מופע מקורי שמספר על הדרך שעשה כל אחד מהם באמצעות שירים, וידאו ארט וקטעי קישור.


ב-2012 חבר ללהקה המפיק המוזיקלי גיל סמטנה, שעבד עם אהוד בנאי, רמי פורטיס וברי סחרוף, וביחד גובש החומר לאלבום הראשון של הלהקה שיצא במהלך 2014.

חברי הלהקה
יריב פלד – שירה וגיטרה: שירת כלוחם בשנות התשעים המוקדמות, נפצע במהלך פעילות מבצעית בעזה, בעל תואר במוזיקה.

רז חג'ג' - שירה וגיטרה: שירת כלוחם וחובש בגבעתי, נפצע בשנת 2000 במהלך פעילות מבצעית בלבנון. על תפקודו באותו אירוע קיבל תעודת הצטיינות.

עופר חיי מאיר - שירה וגיטרה: שירת כלוחם וחובש בצנחנים, נפצע במהלך מלחמת לבנון השנייה בקרב קשה בו איבד את עינו והציל רבים מחבריו, על כך קיבל עיטור מופת מהרמטכ"ל.

שלומי גוילי – בס: שירת כלוחם וחובש קרבי בגבעתי, נפצע אנושות במהלך פעילות מבצעית בעזה ב-2004. כחלק מהפציעה איבד שתיים מאצבעות יד שמאל ושתיים נוספות שותקו ולמרות זאת הוא נגן הבס של הלהקה, באמצעות האגודל בלבד. שלומי קיבל צל"ש על תפקודו באותו אירוע.

שי בן שושן – תופים: שירת כלוחם ביחידת דובדבן, נפצע במהלך פעילות מבצעית בג'נין ב- 2002. שי עובד עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים בעזרת טיפול על ידי מוזיקה.

מתן בניהו - שירה: שירת כלוחם בצנחנים, נפצע במארב בחברון ב-1998, על תפקודו באירוע קיבל מתן צל"ש.

דקל דרחני – שירה: לוחם ומפקד בגולני, נפצע במהלך פעילות מבצעית בלבנון בסוף שנות התשעים.

נתנאל ראובן – כלי הקשה: שירת כלוחם וחובש ביחידת 'מורן'. נפצע במהלך מבצע עופרת יצוקה שעה שגויס למילואים והיה בצוות פינוי פצועים והרוגים. נתנאל מטפל ביצירה והבעה ועובד עם ילדים ובני נוער.

עמית ברקין – אנימטור שאחראי ליצירת הקליפים המלווים את המופע לכל אורכו. עמית שירת בשריון ונפצע במלחמת לבנון השנייה אליה גויס למילואים.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד מופעים ואירועים