להקת אינטרודאנס - מופע מחול

פרטים נוספים עדכנו אותנו
1 הגדל תמונה
מתוך המופע, צילום: hans gerritsen, באדיבות יח'צ
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
מתוך המופע, צילום: hans gerritsen, באדיבות יח'צ]
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
מתוך המופע, צילום: hans gerritsen, באדיבות יח'צ
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
מתוך המופע, צילום: hans gerritsen, באדיבות יח'צ
הועלה על ידי מערכתמפה
 
להקת המחול ההולנדית בביקור ראשון בישראל
להקת המחול אינטרודאנס נחשבת לאחת משלוש הלהקות המובילות בהולנד בתחום המחול ופועלת בחסות הנסיכה ההולנדית מרגריט - אחותה של המלכה האם ביאטריקס. הלהקה נוסדה בשנת 1972 במטרה לחשוף בלט בפרט ומחול בכלל, לקהל רחב ככל האפשר.


באינטרודאנס מקפידים מנהלי הלהקה על רפרטואר המשלב יצירות מופת שהפכו לקלאסיקה לצד יצירות עכשוויות של כוריאוגרפים צעירים ומובילים. ליד הלהקה הקימו מייסדיה אנסמבל לנוער המציג מופעי איכות לנוער וילדים. כיום מונה הלהקה 32 רקדנים הנחלקים לשני הרכבים המופיעים ברחבי הולנד ובעולם.


בביקורה בישראל מציגה הלהקה מופע עשיר וייחודי שבמרכזו היצירה 'המשיח', כוריאוגרפיה של אד ווב ליצירתו המפורסמת של המלחין האנגלי בן תקופת הבארוק, גאורג פרידריך הנדל. בעבודה זו יוצר אד ווב, הכוריאוגרף עטור הפרסים של הבלט ההולנדי, מחול של ניגודים ויזואליים: לבן ושחור, אור וחושך, טוב ורע, יחיד וקבוצה, תוך שהוא ממזג את הבלט הקלאסי עם הפולקלור הקריבי. כמו כן, מבצעת הלהקה שרשרת יצירות בסגנון ניאו קלאסי-עכשווי של הכוריאוגרפים הבולטים באירופה.
( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • egoshen

  egoshen
  מקסים|5 26.03.14
  מעורר התפעלות. נעים לעין ולאוזן. כהדיוטות יש את היתרון לא להבין אלא רק לדעת אם זה מעורר עניין, סקרנות, ועל כל אלה, כן גדול. כמה יפה ומרשים יכול להיות הגוף כשהוא חזק, גמיש וטוב מראה. כוריאוגרפיה יצירתית, מפתיעה, וביצועים מושלמים.
 • Seshtma

  Seshtma
  קלאסיקה במחול|5 24.03.14
  צפינו במופע בהרצליה, מחול מדוייק, נקי, מקורי, פרט למשיח שהיה מדהים כל קטע מחול היה מדהים יותר מהשני ממש קשה לומר מה היה יותר מוצלח. מות הברבור קיבל גירסא עם רקדן שרירי מוכשר. בדואט ב" מעבר" היה כל כך מדוייק וקלאסי להדהים, כך גם הדואטים ב" כוכב נופל" מופע מחול נדיר בביצועים.
- 1
עוד מופעים ואירועים