פסטיבל ימי זמר בחולון - פסח 2014

פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

פסטיבל ימי זמר בחולון הוא חגיגה אחת גדולה לשירים עבריים מכל הזמנים. הפסטיבל מתקיים במשך כארבעה ימים בתיאטרון חולון ומתארחים בו מופעי בכורה והפקות ייחודיות לפסטיבל, בהשתתפות זמרים צעירים וותיקים מכל קצוות הקשת של הזמר העברי.

פרס מפעל חיים לנורית הירש וליענק'לה רוטבליט
כבכל שנה, גם השנה מעניקים עירית חולון ותיאטרון חולון פרסי מפעל חיים לאלו שתרומתם לזמר העברי היא ברורה, והשנה מתכבדים בפרס המלחינה נורית הירש והמשורר והפזמונאי יעקב (יענק'לה)רוטבליט. במופע ללכת שבי אחרייך מוענק הפרס להירש, בהשתתפות ירדנה ארזי ,אילנית, רבקה זוהר ולירון לב, רותי נבון, ששי קשת, יזהר כהן, סימפונט רעננה ומקהלת רון חולון.
יענק'לה רוטבליט מקבל את הפרס במסגרת מופע המחווה דברים שרציתי לומר בהנחייתו של ששון גבאי. במופע משתתפים, בין השאר, חברי להקת החצר האחורית שהוציאו השנה אלבום שכולו לחנים של רוטבליט וגם מיקי גבריאלוב, אפרת גוש, איה כורם, מיקה קרני, שלמה גרוניך ומיכל גרוניך, מיטל טרבלסי וכפיר אפשטיין.
מופעים נוספים בפסטיבל:
יהודית רביץ מארחת את שלומי שבן ורונה קינן באחד המופעים המרכזיים בפסטיבל, שלמה יידוב ואלון אלארצ'יק במופע המשותף, עמיר לב וגבע אלון עם הרפרטואר המשותף, מופע משירי המשורר יעקב אורלנד לרגל 100 שנים להולדתו בהגשת בתו שמרית אור.


ברחבת הפסטיבל יתקיימו מופעי חוץ ושירת קהל עם מקהלות הילדים ותזמורות כלי הנשיפה של מרכז שטיינברג.
פרטים נוספים וכרטיסים דרך תיאטרון חולון

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • tomika

    tomika
    עמיר לב וגבע אלון - פשוט מדהים|5 18.04.14
    זכינו! כל כך נהננו והתרגשנו לראות ולשמוע את שני האמנים המדהימים הללו יחדיו. עמיר לב היחיד והמיוחד וגבע אלון המקסים הקסום במופע וירטואוזי של אחד על אחד רק שניהם והגיטרות. מרגש, מרטיט, מפעים כל סופרלטיב לא יכול לתאר את גודל החוויה. כאשר הלב מתרחב ודמעה קטנה מבצבצת בזווית העין אתה מבין שזה באמת משהו מיוחד. פשוט יוצרים ואמנים גאונים. תודה.
- 1
עוד מופעים ואירועים