דניאל חן - סטנד אפ

מומלץ מפה
8.5
פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

תופעת סטנד אפ מטורפת שחמקה מהרדאר של המיינסטרים. המופע של דניאל חן מתאפיין בהומור חד ואינטנסיבי שלא מפסיק להפתיע את הקהל כל פעם מחדש. חן לוקח את ההומור למחוזות של דמיון פרוע ללא גבולות. סגנונו הייחודי כבר צבר לו עדת מעריצים בתוך סצנת הסטנד אפ עצמה ולאחרונה גם מחוצה לה, תאמינו לנו שמדובר בסטנדאפיסט הכי מצחיק שאתם לא מכירים – בינתיים כמובן.

ביקורת המערכת
בכל ז'אנר אמנותי יש את היוצר הכל כך איכותי הזה שרק מעט יודעי דבר מכירים, היוצר הזה שכמעט אף אחד לא ראה, ועוד פחות מכירים אותו באופן אישי, אבל כולם שמעו עליו, הוא כמעט מיתוס בתחום שלו. במוזיקה יש המון כאלה, בסטנד אפ פחות, ובזירת הסטנד אפ בישראל, פחות מפחות. דניאל חן הוא הדמות הזאת, הוא היוצר, הסטנדאפיסט הכי טוב שאתם לא מכירים. הוא הסטנדאפיסט שאמרו לכם כבר כמה פעמים שאתם חייבים ללכת להופעה שלו, אבל תמיד בסוף לא הלכתם כי לא זכרתם את השם שלו (קשה להאשים אתכם, דניאל חן זה שם די כללי). אם הנקודה לא הועברה עד עכשיו אז תדעו – הוא מאוד מאוד מצחיק.


דניאל חן הוא מפלצת סטנד אפ שמתפרעת ו''יורקת אש'' של צחוק על כל מה שזז. מספיקה בדיוק הופעה אחת כדי לדעת שמדובר בגאון, וכמו כל הגאונים הוא לא בחור שגרתי. ניכר שהמעמד של הבמה והקהל קצת מביך אותו, ולכן הוא מתנהל בין ביישנות חיננית, להתקפים של תובנות קסומות על נערות אתיופיות שלומדות בפנימייה, סקס סמים וכל מה שתרצו בעצם. הרושם הוא שדניאל חן לא ממש כותב את הטקסט מראש אלא עולה לבמה, אומר ''יהיה מה שיהיה'' ומוציא אותנו למסע של צחוק היסטרי. מיותר לציין שזה לגמרי עובד - ההופעות שלו מגוונות מאוד וכוללות אלמנטים שונים ומשונים שישאירו אתכם עם כאבי בטן, החל מבדיחות ''קלאסיות'' ועד הומור שחור, הומור גס, חיקויים, ועוד כל מיני קטעים שאין לי איך להגדיר אותם חוץ מדמיון מודרך ומופרך (לדוגמא בהופעתו האחרונה הוא לקח אותנו למסע דמיוני ומטורף בעולם שבו הנאצים היו ברזילאים, שמחים וחייכנים).


בהופעות שלו כל אחד יכול למצוא את עצמו ולהתחבר להומור שדניאל חן ''מנגן'' (אמנות כבר אמרנו) , החל מהבת התיכוניסטית שלכם ועד אבא שלכם. בסיום ההופעה שלו סביר להניח שתהפכו לחלק מקהילת הנאמנים שלו שכבר הולכת ומתגבשת, קהילה שעוקבת אחריו לכל מקום (לא הקרבה גדולה בהתחשב בעובדה שהוא מופיע כמעט אך ורק בת''א).


אז כמו הרבה אנשים כל כך מוכשרים, הוא מתקשה להקדיש את כל האנרגיות שלו לסטנד אפ, אחרת אין לי איך להסביר את מספר ההופעות המועט שלו. כך או כך ההמלצה שלנו היא לא להצטרף למסע של דניאל חן, אלא להתנפל עליו.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד מופעים ואירועים