עדות מקומית - 2015

סוג: תערוכה
 

התערוכה החשובה והגדולה ביותר בתחומה מציגה את מבחר צילומי העיתונות העולמית "World Press Photo" ואת מיטב צילום העיתונות המקומי - "עדות מקומית". בשתי התערוכות משתתפים טובי הצלמים מהארץ ומהעולם ומציגים רצף אירועים בתמונות נבחרות מהשנה החולפת בתחומי חדשות, אקטואליה, מדיניות וחברה, תרבות וסביבה, ספורט, דיוקנאות, טבע ועוד.


עדות מקומית, תערוכת צילומי העיתונות הישראלית, מעניקה מידי שנה במה למיטב הצילום העיתונאי והתיעודי בישראל ובמהלך שנות קיומה, הצליחה להפוך לאירוע התרבות החשוב והמרכזי בתחום. כ-7000 תצלומים הוגשו לתחרות השנה, על ידי כ-300 צלמים. מתוכם נבחרו, על ידי חבר שופטים בלתי תלוי, המורכב מאנשי מקצוע מובילים מתחומי הצילום, האוצרות והתקשורת, 250 תצלומים, של 50 צלמות וצלמים. התערוכה מורכבת מ-7 קטגוריות: חדשות, טבע וסביבה,דת ואמונה, חברה וקהילה, אורבניזם ותרבות, ספורט וסיפור מצולם.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  עדות מקומית 2018|5 19.01.19
  תערוכה מרתקת. הצילומים מציגים זוויות רבות ושונות זאת מזאת של החיים בישראל - וגם בחו"ל. מסר גדול שצועק ממרבית התמונות - די לכיבוש. מסרים אחרים זה שעם כל הקיטורים מזל שאנחנו גרים פה ולא נאבקים עם דברים נוראים כמו הילדות באפריקה - קורע לב.
 • efi1405

  efi1405
  מסורת|5 09.01.16
  חובה מסתיים עוד שבוע! צילומים מרהיבים שמתזכרים מה עבר עלינו השנה כאן בארץ ובעולם כל תמונה היא סיפור אופן התצוגה ןאיכות הצילומים הופכת את הסיור בתערוכה לחוויה! כנראה שביקור בעדות מקומית יהפוך אצלנו למסורת
- 1
עוד מופעים ואירועים