הזאבים - תיאטרון הקאמרי

סוג: הצגה
פרטים נוספים עדכנו אותנו
 
 1. שנה לאחר המהפך הפוליטי שהעלה את הליכוד לשלטון, במשק חקלאי מתפורר, זאבה ובנה דב מנסים לשרוד את פגעי הזמן והכלכלה. הם מוקפים באיבתם הנושנה של שכניהם אנשי "תנועת העבודה" ומנודים ע"י חבריהם בתנועת "חרות" ( אחיהם באצ"ל ובלח"י ), התנועה שעד לא מכבר הם היו בשר מבשרה. שובו המפתיע של הבן הצעיר נריק מארה"ב, מסמן אולי תחילתו של שינוי לטובה, או אולי להיפך, את שקיעתה הסופית הבלתי נמנעת של המשפחה. "הזאבים" הוא דרמה משפחתית סוערת ונוגעת ללב שגיבוריה כלואים בצל סודות אפלים מן העבר, בסבך פתולוגיות משפחתיות, והנושאים חלום אחד גדול: לשוב ולתפוס מקום בפוליטיקה של ישראל "החדשה".
( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • ocp

  ocp
  משחק מעולה|4 15.03.17
  תיקי דיין אלופת עולם ומשאירה אבק לכל האחרים, אבל לצדה שחקנים מעולים נוספים. החלק הראשון מבריק, והחלק השני כבר יותר פופוליסטי, שקוף בניסיון ליצור חיבור לאנשים מסויימים בפוליטיקה הישראלית (אם כי יאמר לזכותם שבכל זאת לא הלכו עם זה עד הסוף). גם הטוויסט שבסוף היה לטעמי די מיותר. התפאורה- מושב בסוף שנות השבעים מצוינת. בסך הכל הצגה נחמדה מאוד.
 • goodlife

  goodlife
  זאב, זאב..|3 12.03.17
  ההצגה מתחילה כעוד סיפור משפחתי ישרראלי. בהמשך מתגלים סודות המשפחה. לא הבנתי אם ההצגה קומדיה, כי בהחלט יש מצבים קומיים או דרמה או הצגת ביקורת על ההליכה העיוורת אחר האידאולוגיה והפוליטיקה החלקלקה שצומחת. משחק משובח של תיקי דיין ושאר הסובבים. בקיצור זאב, זאב...
 • avron

  avron
  תיקי דיין וכמה סטטיסטים לידה|4 04.08.16
  אכן תיקי בהחלט גונבת את ההצגה בדמות רויזיוניסטית בנפש מזדקנת. כרגיל בדרמות המשפחתיות לאט אבל בטוח מתגלים כל סודות המשפחה האפלים. מעניין, משוחק טוב, מבויים טוב ועל כל זאת משהו לא עובד שם ואני כבר ציפיתי שיגמר.
- 1
עוד מופעים ואירועים