שבוע הספר העברי 2016 - חג לאוהבי המילה הכתובה

פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

כמדי שנה יהפכו ירידי שבוע הספר לחנויות הספרים הגדולות במדינה, ויאפשרו לחובבי הקריאה ליהנות מאלפי כותרים, ישנים וחדשים, מאות דוכנים ושפע של אירועי תרבות לכל הגילאים- הצגות ילדים, הפעלות, יצירה, מופעים מוסיקליים, ספרייה ניידת, שעת סיפור ועוד. באי היריד יוכלו ליהנות ממגוון רחב של הנחות ומבצעים ומהזדמנות היחידה בשנה לקנות את הספרים המוגנים בחוק בהנחה משמעותית.


"שבוע הספר העברי" ה-55 יתקיים השנה בתאריכים 25-15 ביוני בתל אביב (כיכר רבין), ירושלים (מתחם התחנה) ובכפר סבא (רחבת בית ספיר) ובעוד כ-40 ישובים ברחבי הארץ.


במשך עשרה ימים מציעים ירידי שבוע הספר אלפי כותרים חדשים ורבי מכר, לצד ספרים שכבר אינם נמצאים על המדפים בחנויות ושניתן למצוא רק בירידי שבוע הספר של התאחדות הוצאות הספרים בישראל.


זו השנה השלישית בה מתקיים שבוע הספר העברי מאז נכנס לתוקף "החוק להגנת הספרות והספרים" בתחילת ולצד מגוון ההנחות והמבצעים שמציע שבוע הספר העברי זו גם הפעם היחידה בשנה בה יוכלו חובבי הקריאה לקנות ספרים המוגנים בחוק בהנחה של עד 20 אחוז.


בנוסף להיצע הרחב ולמחירים האטרקטיביים, מציעים ירידי שבוע הספר מגוון אירועי תרבות וחוויה לכל המשפחה ביניהם הצגות על פי ספרות מופת לילדים ונוער, פעילויות יצירה ומופעים מוסיקאליים.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • yanush12

    yanush12
    היריד בירושלים היה מאכזב|1 21.06.16
    נראה לי שהמעבר מגן הפעמון למתחם התחנה קצת הרס את הקונספט שזכרתי בילדותי, ואז כשהעבירו את זה מתוך החניון רחב הידיים אל המתחם עצמו, זה פשוט נהרס. אנשים יושבים בבתי קפה ומסעדות ובוהים בעוברים והשבים שמחפשים פנינה בין ערימות הספרים. התחושה היא צפופה, לא נוחה ולא כיפית. שבוע הספר צריך להיות במתחם משלו, לא באמצע מרכז בילוי אחר.
- 1
עוד מופעים ואירועים