אלי ומריאנו - סטנד אפ ועוד

פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

הצמד אלי ומריאנו במופע בידור חדש וכרגיל - מצחיק מאוד. אלי ומריאנו התפרסמו כשבמשך שנתיים השתתפו בתכניתו של דודו טופז 'הראשון בבידור', ומאז 2003 הם משתתפים קבועים בצוות של תכנית המערכונים המצליחה בישראל - ארץ נהדרת. שניהם אף משחקים תפקידים דרמטיים בסדרות טלויזיה ובקולנוע, אבל אם אתם רוצים לראות אותם במיטבם - מופע הסטנד אפ שלהם הוא בחירה טובה.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • gasaf

  gasaf
  חפיפניקיות וזלזול בקהל|2 02.04.14
  "יש כאן מישהו מקריית אתא?, שאל פיניש, התחלה רעה מאוד, בדיחה עלהקריות, מילא, אבל 20 דקות?, ואח"כ מערכון פתטי על ז'קט ג'ינס ותאטרון אימפרוביזציות בהשתתפות הקהל. בשעה וחצי, חייכתי פעמיים. הכי נהנתי, שהעליבות הזאת הסתיימה אחרי שעה וחצי.ראיתי את קטורזה, נהנתי אצל רשף לוי. שניהם, מכבדים את הקהל ואת האינטילגנציה שלו. כמה רמות מעל החאפרים הללו.
 • eliko421

  eliko421
  לא אהבתי|1 04.06.13
  היינו בהופעה שלהם - אלי פיניש נטפל אל אנשים בקהל בבוז גלוי. מישהי התנדבה ועלתה לבמה בשמחה (כי זה היה יום הולדתה). בכינויים של "תימניה קמצנית" ועוד פנינים משפילים ברמה האישית, כמעט והביא אותה לדמעות. בהמשך נטפל לאדם מבוגר, כבן 60, שהחליט שלא לשתף פעולה עם השפלתו - וחזר וירד עליו מידי כמה דקות. מריאנו חמוד ומצחיק, אך אנמי מעט - אלי פיניש נותן את הטון וחבל. מומלץ שלא.
 • פסולינה

  פסולינה
  חלש|3 22.11.11
  אין כל חידוש במופע השני במספר של הצמד המוצלח הזה. הדברים חוזרים על עצמם, הדמויות חוזרות על עצמן ולמעט שני קטעים שונים ואחרים הדברים כבר נילעסו בעבר. חבל לבזבז ערב על דברים שכבר ראינו פעמים אין ספור ואם לא עוד נראה בעוד תוכנית של ארץ נהדרת.
- 1
עוד מופעים ואירועים