אגדות בחול 2 - פסטיבל פיסול בחול

פרטים נוספים עדכנו אותנו
1 הגדל תמונה
דמויות מהולנד. צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
דמויות מהולנד. צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
מלכת שבא ושלמה המלך. צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
שמשון הגיבור. צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
שמשון הגיבור. צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
כוכבי העל של marvel. צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
טרזן וג'יין על הפיל. צילם יאיר זיידנר
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
תערוכת אגדות בחול. צילום: לאוניד פדרול
הועלה על ידי מערכתמפה
 

עשרות פסלי ענק של דמויות מתוך ספרי ילדים, סיפורי התנ"ך וגיבורי Marvel אשר מפוסלים בחול על ידי אמני האקדמיה העולמית לחול מהולנד מוצגים בתערוכת אגדות בחול 2.

האמנים, שהתארחו במוזיאון לפני שנתיים, עיצבו הפעם פסלי ענק המתארים דמויות ומעשים מתוך ספרי ילדים ובהם הנסיך הקטן, טרזן, פטר והזאב, שלושת המוסקטרים, האביר והדרקון, צ'בורשקה, עליזה בארץ הפלאות, מדינת הגמדים. בין הדמויות מסיפורי התנ"ך - שמשון הגיבור, שלמה המלך ומלכת שבא ויונה בבטן הלוויתן. השנה נוסף גם מיצב ובו גיבורי העל של MARVEL - הענק הירוק, איירון-מן, ספיידר מן , ת'ור וקפטן אמריקה.
האירוע מתקיים בשעות הערב והיצירות יוארו בתאורה אמנותית מיוחדת. הילדים והוריהם יוכלו להתנסות בפיסול בחול בהדרכת אמנים מומחים.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • sasmic

  sasmic
  חביב ביותר|4 22.08.13
  תערוכה חביבה ביותר, מומלץ לשכור את מכשירי השמיעה שלמעשה מקריאים את הכתוב בכל אחד מהמוצגים. חלק גדול מההנאה הייתה בארגז החול שם הילדים בנו לעצמם ככל העולה על דמיונם. למי שמעוניין יש במקום דוכנים למכירת אוכל וכמובן צעצועים ומשחקים במחירים גבוהים. סה"כ בהחלט נחמד אבל לקנות כרטיסים דרך אחד מהמבצעים של חברות האשראי ולא לשלם מחיר מלא.
 • זורבה

  זורבה
  בילוי משפחתי חביב לערב קיץ|4 24.07.13
  מסכים שמסיימים לראות את כל הפסלים די מהר, ושכדאי להיכנס רק במבצע כי אחרת יקר הרבה יותר מדי. הפסלים עצמם מקסימים וההחלטה לפתוח את התערוכה בלילות חכמה מאוד. שילוב מעניין של גיבורי העל של התנ"ך וגיבורי העל של ימינו
 • danam_20

  danam_20
  ימין ושמאל רק חול וחול|4 23.07.13
  תצוגת פסלים מרשימה בהחלט, חלקם עם "תוספות" כמו האפשרות לשבת על גבי מחצלות ליד הפסל "פטר והזאב" ולהנות מהיצירה. בנוסף ארגזי חול ובהם החול המיוחד שבו משתמשים האומנים לפיסול, הדגמה של פיסול ע"י האומנים, הקרנת סרטונים על בניית התערוכה (מרתק!) וכמובן - אזור דוכני מזון וחנות צעצועים לבנייה בחול. לקטנטנים - פינת ג'ימבורי. באנו ללא ציפיות והופתענו לטובה. תוסיפו את העובדה שלא עמוס בכלל וגם מזג אויר נוח (ערב קריר ביולי) ותקבלו שעתיים וחצי של הנאה לגדולים ולקטנים. בהחלט שווה את המחיר ששילמנו (42 ש"ח לכרטיס).
 • פסולינה

  פסולינה
  מאוד נחמד לבילוי ערב קצר|4 13.07.13
  לא מצדיק מחיר מלא אבל באחד המבצעים זה בילוי ערב מאוד נחמד עם הילדים. חלק מהפסלים מאוד יפים. תצוגה לא גדולה אך מרשימה בהחלט.
- 1
עוד מופעים ואירועים