נשים מדברות נשים - הצגה

סוג: הצגה
פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

4 נשים שהגיעו לטיפול בעקבות משבר ששינה את חייהן, משנות את חייה של הפסיכולוגית המטפלת בהן. הצגה המעבירה בהרבה הומור ואומץ, את המתרחש בין נשים וגברים, בין הורים וילדים, חושפת סודות ושקרים ומציגה את החברה הישראלית היום. ההצגה בעלת הגוון הטיפולי עוסקת מגוון נושאים, משפחה וקריירה, וויתור מול כניעה, תחרות ומלחמות פנימיות שכולנו חווים במרוץ היומיומי המטורף.


בערב האחרון שלה במרכז ממשלתי לבריאות הנפש, נזכרת פסיכולוגית ב 4 מטופלות שהשפיעו ושינו את חייה. 4 מטופלות, הבאות ממקומות שונים, בגילאים שונים וממצב סוציואקונומי שונה, חושפות בפניה את מצבן הנפשי ואת הגורמים לו. הפסיכולוגית, חושפת בעצמה דרך אותם הנושאים איתם מתמודדות המטופלות רובדים בחייה.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • yanivli

    yanivli
    שחקניות מעולות מציגות נשים|5 25.06.18
    הלכתי, עם זו שאיתי, מתוך הנחה ברורה שההצגה הזו לא תחדש דבר: גברים לא יבינו נשים. וטעיתי. הצגה קאמרית וצנועה, מבדרת אך כמו כל הדמויות החזקות - יודעת לצחוק על עצמה. בין הגימיקים הפשוטים מעלות בחן רב 4 השחקניות המעולות דמויות נשיות שכולנו מכירים שהמשותף להן הוא הכניעה למוסכמות ובעיקר לכלא שהן בנו לעצמן. גם זו האמורה לפתוח להן את הדלתות - נעולה בתוך עולם שיצרה לה. מאד נהניתי - למרות שאני שייך לרעים...
- 1
עוד מופעים ואירועים