בלקן ביט בוקס - הופעה חיה

מומלץ מפה
9.1
03-7694747 פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

שנתיים בדיוק לאחר צאת אלבומם האחרון Blue Eyed Black Boy - אחד מעשרת אלבומי מוזיקת העולם הנמכרים ביותר, הבלקן ביט בוקס מוציאים את אלבומם הרביעי. הלהקה שמורכבת מאייל תלמודי, תומר יוסף, תמיר מוסקט, אורי קפלן, בנו הנדלר ואורי כנרות הביאה בשורה למוזיקה הישראלית כאשר שילבה בין מוזיקה צוענית, בלקנית

ואפריקאית עם אלקטרוניקה וFאנק. הם זכו להצלחה מקומית ובינלאומית אדירה, ומופיעים בפסטיבלים ובמועדונים ברחבי העולם. בסיבוב ההופעות המלווה את האלבום החדש מורגשות השפעות אלקטרוניות חזקות, מוטיבים של היפ הופ, כליזמר, סוקה ומוזיקה ערבית.
חברי הלהקה: תומר יוסף – שירה וכלי הקשה, תמיר מוסקט – תופים, אורי קפלן – סקסופון, איל תלמודי – סקסופון וכלי נשיפה, בנו הנדלר – בס, אורי כנרות – גיטרה.
ביקורת המערכת
כלייזמרים על ספידים וטון סקסופון בחגיגה בלקנית יוצאת דופן. בלקן ביט בוקס שהשיקו אמש במופע חגיגי את אלבומם החדש לא השאירו אדם אחד יושב ומילאו באנרגיות את קהל המעריצים ההדוק שלהם. המופע שנערך ב"שבע" גן לאירועים בדרום תל אביב היה סימן הפתיחה לסדרת ההופעות העולמית שלהם. הופעה מומלצת ואנרגטית בה כל חברי הלהקה בולטים בכישרונם העיקרי, לעשות שמח בצלילים בלתי רגילים. המיקום הוא בארץ אך התחושה בלקנית לגמרי ומקפיצה בלי סוף.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • ירקרקה

    ירקרקה
    כמה אנרגיה|5 23.02.12
    יש בהם, בהרכב המפואר הזה, מופע מניע ולא נותן לגוף לעמוד בשקט, למי שהז'אנר תמיד מדבר אליו: צאו לבילוי בבלקן עם הביט של החבר'ה.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד מופעים ואירועים