בלקן ביט בוקס - הופעה חיה

מומלץ מפה
9.1
03-7694747 פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

בשנת 2010 הוציאה להקת בלקן ביט בוקס את אלבומם הרביעי Blue Eyed Black Boy - אלבום שהפך לאחד מעשרת אלבומי מוזיקת העולם הנמכרים ביותר. מאז הוציאה הלהקה אלבום נוסף, חמישי במספר, שנחל הצלחה גם כן. הלהקה שמורכבת מאייל תלמודי, תומר יוסף, תמיר מוסקט, אורי קפלן, בנו הנדלר ואורי כנרות מביאה בשורה למוזיקה הישראלית כאשר בסיגנונה האקלקטי היא משלבת בין מוזיקה צוענית, בלקנית ואפריקאית עם אלקטרוניקה וFאנק. הם זוכים כאמור להצלחה מקומית ובינלאומית אדירה, ומופיעים בפסטיבלים ובמועדונים ברחבי העולם. חברי הלהקה: תומר יוסף – שירה וכלי הקשה, תמיר מוסקט – תופים, אורי קפלן – סקסופון, איל תלמודי – סקסופון וכלי נשיפה, בנו הנדלר – בס, אורי כנרות – גיטרה.

ביקורת המערכת
כלייזמרים על ספידים וטון סקסופון בחגיגה בלקנית יוצאת דופן. בלקן ביט בוקס שהשיקו אמש במופע חגיגי את אלבומם החדש לא השאירו אדם אחד יושב ומילאו באנרגיות את קהל המעריצים ההדוק שלהם. המופע שנערך ב"שבע" גן לאירועים בדרום תל אביב היה סימן הפתיחה לסדרת ההופעות העולמית שלהם. הופעה מומלצת ואנרגטית בה כל חברי הלהקה בולטים בכישרונם העיקרי, לעשות שמח בצלילים בלתי רגילים. המיקום הוא בארץ אך התחושה בלקנית לגמרי ומקפיצה בלי סוף.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • likeornot

  likeornot
  עד השמיים ונחיתה רכה|5 09.08.15
  ערב שכולו אנרגיה. הרגליים לא הפסיקו לזוז ושלא נאמר לקפץ. משפחות, זוגות ,חברים אמפי שוני הריא להרכב המצוין שלא מפסיקים לחדש ולרגש ובטח שלעשות שמח. ממליצים בלב שלם לכוווולם.
 • ירקרקה

  ירקרקה
  כמה אנרגיה|5 23.02.12
  יש בהם, בהרכב המפואר הזה, מופע מניע ולא נותן לגוף לעמוד בשקט, למי שהז'אנר תמיד מדבר אליו: צאו לבילוי בבלקן עם הביט של החבר'ה.
- 1
עוד מופעים ואירועים