מעבר לים - תיאטרון הקרון

מומלץ מפה
8.7
פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

ברחוב ביאליק בתל אביב נמצאה מזוודה, בתוכה בקתה, בבקתה מרתף, במרתף ספר ישן, בתוכו ציפורת, שהגיעה מעבר לים. ציפורת מגלה כי הספר ריק והשירים נעלמו כולם, כיצד תאסוף אותם? לעזרתה מגיע שחר, אספן חפצים ישנים. השניים יוצאים למסע ברחובות, במהלכו ציפורת מלקטת כותרות של שירים מלוחות מודעות ושלטי חוצות, ואילו שחר וממציא את דמויות השירים בחפצים ואביזרים שמצא. האם לכל ילד בקהל יש גם ציפור איתה יוכל לצאת למסע?
שירי ביאליק הנשכחים והמוכרים מוצגים באמצעות חפצים ישנים, בובות ולחן, כשברקע העיר תל אביב.

ההצגה זכתה בפרס העיצוב ובשבחי הקהל והתקשורת בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2008.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • einatamitay

  einatamitay
  תאטרון חפצים מצויין ומהנה|5 24.06.09
  הצגה יפה ומעניינת - עם שימוש יוצא מן הכלל באביזרים שנמצאו באשפתות בתל-אביב. בת שש היתה מרותקת והשתתפה בהתלהבות - בזיהוי שירי ביאליק בתוך הרמזים. בקיצור - מאוד מוצלח וממולץ. מאז שכתבתי את ההמלצה כבר ראיתי שוב. אפילו יש שיפור מהפעם הראשונה. לרוץ לראות אם יש באיזור. מ-ו-מ-ל-ץ.
 • כפירונית

  כפירונית
  מקסים לילדים סקרנים וסבלניים|5 21.08.08
  נסענו עד ירושלים לראות הצגה על תל אביב.. ההצגה קצת תלושה בנוף העכשווי של הצגות ילדים רועשות והמוניות בעדינות שלה, בעומק ובתחכום. התפאורה והאביזרים שמורכבים מפריטים ישנים ממלאים את ההורים נוסטלגיה ואת הילדים בפליאה. הילדים מכירים חלק מן השירים, מן הסתם לא מבינים חצי מהמילים, שלפעמים יש להן הסבר אבל לא תמיד מובן, אבל שחר מצליח להחזיק אותם שעה שלמה בעירנות והתלהבות. בת שלוש וחצי צחקה ונהנתה אבל בסוף היה לה קשה, בן חמש וחצי נהנה וצחק, ומקווה שלא שכח כבר. לא לילדים עם קוצים בתחת.
- 1
עוד מופעים ואירועים