יקבי ברקן - הענק מחולדה

יקבי ברקן נוסדו ב-1990 והם היקב השני בגודלו בישראל. בשנת 2002 עבר היקב לקיבוץ חולדה והמתקן הענק שלו שם נחשב ליקב הגדול במזרח התיכון כשהכרם המקיף אותו הוא ככל הידוע הגדול בישראל. ברקן מתמחים ביינות אדומים ובמשך השנים הצטרפו אל הקברנה סוביניון המשובח שלהם גם מרלו טוב ועוד לא מעט זנים אדומים בינהם גם הפינוטאז' הדרום אפריקני. אותה שנה רכשו ברקן את יקב סגל ההיסטורי, והפיחו בו, ביחד עם היינן אבי פלדשטיין, רוח חדשה וטובה.
ברקן ממשיכים לייצר יינות הוגנים, ולפעמים אפילו מצוינים. כל היינות האדומים בסדרות רזרב ואלטיטיוד הם יינות משובחים, אירופאים משהו ברוחם. סדרת אלטיטיוד המרתקת מציגה יינות קברנה סוביניון מכרמים בגבהים שונים. באחרונה נרכש היקב על ידי ענק המשקאות טמפו. בשנת 2012 נפתח ביקב מרכז מבקרים ענק ומפואר המציע סיורי וטעימות יין נרחבים בשלל פורמטים.
יינות מומלצים
סדרת אלטיטיוד. קברנה סוביניון רזרב.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  מרכז מבקרים מדהים !|5 07.02.15
  הרבה מאוד הושקע בבניית היקב עם דגש למרכז המבקרים. מאוד מאוד מומלץ לתאם ביקור ולבוא לראות. חוויה אחרת ! מסיימים כמובן בטעימות ובחנות אבל זהו חלק מהטכס.
 • einyyoel

  einyyoel
  תהילת 93 ומדליות 98|5 10.10.02
  מאז 93 ראויה סדרת הריזרבד להתייחסות רצינית של כל חובב יין. את המחירים הזולים ביותר ליין זה אפשר להשיג ב...דיוטי פרי בנתב"ג.
- 1