החיים הסודיים של הדבורים

מכוורות "משק לין" מפיקה מזה 30 שנה דבש איכותי ממגוון פרחי בר , מפרחי האיקליפטוס ומפרחי הדרים. המכוורת מייצרת גם דבש אורגני טהור, רטבים, מוצרי בריאות ועוד. בהפעלות שנערכות כאן ובסרטון הסברה קצר, ילדים יכולים ללמוד על תהליך
הפקת הדבש ועל חיי הדבורים בכוורת: הילדים מתחפשים לדבורים ומלקטים צוף, מתלבשים כדבוראים ומכינים נרות מדונג אותם הם מקבלים בתום ההפעלה. ההפעלות ניתנות לקבוצות של 20 איש ומעלה, ונעשות בתיאום מראש בלבד. בשאר הזמן אפשר להיכנס לחנות ולרכוש ממגוון המוצרים. בחגים ובשבתות המקום מארגן הפעלות מיוחדות.
בהזמנה מראש ניתן גם להתארח לבראנץ' הכולל מאפה מהטאבון עם מוצרים מהמשק, דבש, חלבה ועוד לצד פלטה גדולה של ירקות טריים, זיתים ושמן זית תוצרת משק לין וגבינות צאן ממחלבות בוטיק.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • egrol500

  egrol500
  לא משהו|2 29.08.07
  היינו במשק. המדריכה הייתה חסרת סבלנות. אין בסיור שום דבר חוויתי. לא רואים כוורן, דבורים או משהו מוחשי ממנו נוצר הדבש אפילו לא אתהאריזה. מקום עם פוטנמציאל שלא ממומש.
 • limor30

  limor30
  משק לין|5 06.09.06
  עסק משפחתי עם המון השקעה. הדרכות חינוכיות לילדים בכל הגילים בעיקר לקטנים.. לראות ילדים מלקקים דבש.. אין מתוק מזה. שנה טובה
 • orikal

  orikal
  למידה טובה לילדים|4 30.08.06
  במקום הדרכות לילדים (של כשעה וחצי) . היתה לנו מדריכה מעולה בשם נעמי שהסבירה לילדים על חיי הדבורים והפעילה אותם באמצעות תחפושות והדגמות. כעת הילדה כבר לא מפחדת מדבורים ומאוד מכבדת אותן. במקום גם טעימות של מוצרים (מזון מלכות וממרח דבש ושוקולד חרובים- מומלץ)
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד חנויות מומלצות
עוד חנויות