הבייגלה של סבא מרקו

 

מאפים בתנור אבן ובית קפה.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • shabatso

  shabatso
  ממש לא חייבים|1 12.08.13
  באנו רעבים המקום די שחוקחם ולא מספעק ממוזגהבייגלה? לא נפלתיהטוסט? במחיר של 44 שקלים אפשר לשבת לא רחוק משם ולקבל גם אווירה וגם שירות הרבה יותר נעיםהכוכב בגלל שמדובר בסטנדרט שכונתי סביר ולא מעבר לזה.
 • yanivli

  yanivli
  עושה אותי רעב|4 02.01.08
  שני כוחות עבדו על הרתיעה שלי להיכנס. הייתי רעב מאד, ואני מכור לבייגלה (אשכנזי). קיבלתי שניים חמים פריכים הרבה יותר טובים מאלה שאני רגיל לאכול. עכשיו אני נכנס לשם גם כשאני לא רעב (או נעשה רעב כשאני עובר על יד הבית קפה העממי הזה).
- 1
עוד חנויות מומלצות
בר העוגן 1942בר העוגן 1942 מומלץ מפה9יוסק'ה פינקוס ("חביבי, יש דוקומנטים. זה לא צ'יזבאטים!") כבר בן למעלה משמונים. ועדיין, בכל בוקר, מוקדם מאד, הוא מתייצב במטבח ומתחיל את היום. לקראת הצהריים יגיעו רעיו הותיקים והוא ינהל ביד רמה את פרלמנט המלחים הזקנים שעוד נותרו ויש להם כח להגיע וללגום איתו בפאב העוגן 1942. כן, מ-1942 עומד כאן בר המלחים הנהדר הזה. הקירות מכוסים צילומים, מסמכים ומזכרות וכשאתה עושה סיבוב ומסתכל אתה מרגיש כאילו הגעת למוזיאון הימיה וההעפלה ולא לסתם בר, ותיק ככל שיהיה. לקראת ערב מגיע לכאן גילי, בנו של יוסק'ה, ומשתלט על העיניינים. המקום משנה אז את פניו והופך לבר צעיר ושוקק חיים. אבל לפנות בוקר שוב יגיע יוסק'ה לעוד יום של זכרונות במקום שכבר לא מייצרים מקומות שכמותו. מזל שהוא עוד כאן. הקירות עמוסים בתמונות של זאב הים וקברנטים אגדיים, ובמזכרות מהאוניות בהן שירת יוסק'ה כציף קוח - טבח ראשי. אחרי הצהריים ילך יוס'קה לנוח וגילי בנו יחליף אותו. הקהל יתחלף לצעירים, המוסיקה תתגבר ואת האקסטרה פיין יחליף מן הסתם איזה סינגל מאלט טוב. אבל אם אתם רוצים לחוות משהו באמת יוצא דופן, שעוד מעט מן הסתם ייעלם, בואו באחת עשרה בבוקקרא עוד