לחם ארטיזן כפר סבא

מומלץ מפה
9.1
1 הגדל תמונה
לחם ארטיזן כפר סבא. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
לחם ארטיזן כפר סבא. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
לחם ארטיזן כפר סבא. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
לחם ארטיזן כפר סבא. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
לחם ארטיזן כפר סבא. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
לחם ארטיזן כפר סבא. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
לחם ארטיזן כפר סבא. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
 

לחם ארטיזן סניף כפר סבא

מאפיית וקונדיטוריית לחם ארטיזן היא אחת המאפיות הטובות בארץ. גם בסניף כפר סבא, כמו בכל שאר הסניפים בשרון, תמצאו את שלל המאפים הטובים של המקום הסימפטי הזה. לחמי שאור, קמח מלא, דגנים וכל שאר הלחמים הבריאים, מי פחות ומי יותר ולצידם המון מאפי בוקר חמימים וטריים, עוגות שמרים ועוגות בחושות ובקיצור כל מה שצריך אדם בשביל בוקר טוב ואחריו קצת ייסורי מצפון בריאים.

( 5 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • שבלול

  שבלול
  משובח|5 05.03.12
  הכל טעים, לחמים, עוגיות, פשטידות, עוגות. מבחר מרשים ושירות אדיב. לסוף שבוע כדאי להזמין מראשלבוא לאסוף, וכמובן לטעום ביס או שניים מאחד הלחמים עם חמאה בחנות.
 • olgaerlich

  olgaerlich
  מעולה|5 15.05.09
 • matancom

  matancom
  לחמים מצויינים, עוגות מעניינות|4 30.07.07
  אין מה לומר, הלחמים שלהם פשוט מעולים, אם כי יקרים במקצת. העוגות הבחושות שלהם טובות גם כן -- עוגת תפו"ע וקלבדוס, עוגת גזר ועוד. רוב עוגות השמרים לא כ"כ לטעמי. המאפים המלוחים נחמדים. הכי טוב שאפשר לטעום מרוב המבחר, כך שלוקחים בסופו של דבר משהו שמרוצים ממנו.
 • ovardi

  ovardi
  עוגות נפלאות במחירים הוגנים!!!|5 08.02.07
  מגוון עוגות נהדרות (במיוחד עוגת הטריקולד ועגת השוקולד הקרה עם השוקולד הלבן מלמעלה....), ממש ללקק את האצבעות! הטריות הנפלאה של המוצרים והמחירים ההוגנים, רק מביאים אותי לקנות שוב ושוב ולא להכין בבית (כי במחירים ובאיכות כזו באמת לא משתלם להכין....). בקיצור - מומלץ!!!
 • giddy

  giddy
  לחמים סוף...|5 08.02.07
  מבחר לחמים מרשים ומיוחדים שירות טוב וגם הרבה טעימות חופשי חופשי מכל מה שבא לכם. נסו לחם שוקולד, אין סוף שבוע שאני לא קונה אותו, אפשר לאכול בלי כלום עם חמאה הולנדית או עם לבנה שיוצר טעם מאוד מיוחד.
- 1
עוד חנויות מומלצות
לחם ארטיזן נתניהלחם ארטיזן נתניה מומלץ מפה9.4ארטיזן' פירושו בצרפתית 'אומנותי, שנעשה ביד'. לחם ארטיזן הוא לחם שעושים ממחמצת של שאור טבעי, ללא משפרים ותוספים, ומקורו במסורת צרפתית ארוכת שנים. בלחם ארטיזן משתדלים ומצליחים להישאר נאמנים ככל האפשר לשמם המחייב. בשיטות מסורתיות ובתנורי אבן גדולים אופים כאן לחמים כמו לחם שאור כבד ועשיר, לחם בורדולייז, לחם ארומטי של בצל ופלפל שחור שהולך נפלא עם חמאה, דג מלוח וודקה קפואה, ולחם שום ובזיליקום שמלווה נהדר עגבניות טריות חתוכות עם שמן זית. יש פה גם חידושים בדמות לחם שיפון דל קלוריות ולחם בריאות מחיטה מלאה, משובץ בגרעיני דלעת ירקרקים. חובבי המתוק ימצאו פה לחם שוקולד טרי, לצד עוגות שמרים, עוגות פאי מפתות ושלל עוגיות. אם תתקשו להתאפק עד הבית, תוכלו לכרסם כאן פאי אישי, בליווי קפה הפוך מהביל ממכונת הקפה המקומית. קשה לעמוד בפני תצוגת הלחמים והמאפים הפרוסה לאורכו של שולחן עץ גדול במרכז החנות , וזה בסדר, טעימות ניתנות בנדיבות והשירות אדיב במיוחד. מה עוד אפשר לבקש?קרא עוד


לחם ארטיזן הוד השרוןלחם ארטיזן הוד השרון מומלץ מפה8.8'ארטיזן' פירושו בצרפתית 'אומנותי, שנעשה ביד'. לחם ארטיזן הוא לחם שעושים ממחמצת של שאור טבעי, ללא משפרים ותוספים, ומקורו במסורת צרפתית ארוכת שנים. בלחם ארטיזן משתדלים ומצליחים להישאר נאמנים ככל האפשר לשמם המחייב. בשיטות מסורתיות ובתנורי אבן גדולים אופים כאן לחמים כמו לחם שאור כבד ועשיר, לחם בורדולייז, לחם ארומטי של בצל ופלפל שחור שהולך נפלא עם חמאה, דג מלוח וודקה קפואה, ולחם שום ובזיליקום שמלווה נהדר עגבניות טריות חתוכות עם שמן זית. יש פה גם חידושים בדמות לחם שיפון דל קלוריות ולחם בריאות מחיטה מלאה, משובץ בגרעיני דלעת ירקרקים. חובבי המתוק ימצאו פה לחם שוקולד טרי, לצד עוגות שמרים, עוגות פאי מפתות ושלל עוגיות. אם תתקשו להתאפק עד הבית, תוכלו לכרסם כאן פאי אישי, בליווי קפה הפוך מהביל ממכונת הקפה המקומית. תצוגת הלחמים והמאפים מרהיבה ומפתה, טעימות ניתנות בנדיבות והשירות אדיב במיוחד. מה עוד אפשר לבקש?קרא עוד