ארט בר- הבירה של אמא'שך

דני שלייפסטון הוא מחלוצי הבירה הביתית בישראל. זה בערך התאור הכי מאופק שאפשר לתת לאיש הזה והמקום שלו. בלב עין הוד, כפר האמנים הוותיק והמנומנם, מטר מכיכר הכפר, יושב דני בבר שלו, ארט בר, ורוקח מדי יום בירות שונות, משונות ובעיקר טעימות להפליא.
הבירות שלו נקראות בשמות כמו your mama's ale או le choco stout והן מלאות צבע ואישיות בדיוק כמו יוצרן בעל המבטא האנגלוסקסי הכבד, רעמת התלתלים הכסופה ומשקפי השמש. את דני כדאי לתפוס מוקדם יחסית, משום שהוא לא רק מאד גאה בתוצרתו אלא גם מאד אוהב אותה וטורח להפגין את חיבתו אליה באופן אישי. אבל גם מאוחר יותר הוא יהיה שנון ומצחיק, אולי אפילו יותר. בימי שלישי ושישי אפשר לטעום כאן גם פיצה מהטאבון ובשאר השבוע זה רק בוטנים, בלוז ובירה, וכיף גדול ואמיתי, בלי פוזות ועם המון נשמה.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  בואו לטעום|4 08.12.11
  הגענו לעין הוד ביום חם. בהמלצת חברים התקררנו בטעימת הבירה המקומית ("בירה ביתית" הם קראו לזה). שווה לנסות ולטעום - משהו קצת אחר. ממש ליד מרכז הכפר, במורד המדרגות.
 • nir_e

  nir_e
  שווה ביקור|4 01.11.09
  אחלה פתיח ליום סיור בעין הוד או סתם אתנחתת צהריים - מקום זרוק עם אווירה של המזרח, מוזיקת רגאיי ומבחר בירות עם טעמים מאוד מעניינים (תגיעו צמאים). במקום מגישים גם מנות נלוות, אבל נראה שמה שהולך שם הכי טוב עם הבירה זה... גרעינים! אהבתי.
- 1