חנות ספרים המגדלור

המגדלור היא חנות לספרים, מתנות ומפגשי תרבות שנפתחה במתחם גן החשמל האופנתי בתל-אביב. בחנות אפשר למצוא ספרים העוסקים באמנות, פוליטיקה, עיצוב, אופנה, אקולוגיה ורוח כמו גם ספרי פרוזה וספרי ילדים. חלקם חדשים, אחרים יד שנייה והיתר מיובאים מהוצאות ספרים מחו"ל.

החנות מציעה גם מוצרי נייר ייחודיים - מיומנים ועד מחברות סקיצות, פוסטרים, איורים, חולצות ומשחקים לילדים, רובם קשורים לספרים ולדמויות ספרותיות אהובות. בהמשך יוצגו במגדלור תערוכות איורי ספרים וכן אירועים בנושאי ספרות, איור, שירה, רוח ותרבות שיפגישו את קהל הקוראים עם סופרים, משוררים, מאיירים, יוצרים, מבקרי תרבות ועוד. גם הילדים יוכלו ליהנות משעות סיפור שבועיות.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • galiavu

    galiavu
    בית|5 03.04.16
    אם הייתי יכולה, הייתי גרה שם. לצערי אני לא גרה שם וגם לא בקרבת מקום, אבל מזמן עשיתי לי מנהג להגיע בכל פעם שאני זקוקה לספר חדש. או אפילו סתם לריח של תרבות ספרים. ובהזדמנות זו אבקש את סליחתם של מקבלי המתנות ממני: אני ממש מצטערת שאין סניף בכל קניון בארץ ושקצת קשה יותר להחליף. תוכלו אולי להתנחם בכך שאל"ף - זה שווה את המאמץ, ובי"ת - אין ברירה, מבחינתי להיכנס לרשתות הגדולות זה קצת כמו להיכנס לרשתות הפארם, ומשניהם אני משתדלת להימנע ככל האפשר. עסק קטן כמו המגדלור עושה את העולם טוב יותר, בעיניי. ולא, אין לי מניות (הלוואי) ולא מכירה את הבעלים.
- 1