טברנה יאסו סלוניקי בשוק הפשפשים

כמעט מתבקש לשאול איך לא חשבו על זה קודם ולמה אין עוד מקומות כאלה. מצד שני כדאי לזכור שיוסי אנג'ל ויורשיו בחמארה הקטנה הסמוכה לכאן המכונה כעת הטברנה של אלירון, עושים משהו דומה כבר שנים. יאסו סלוניקי היא טברנה יוונית
בשוק הפשפשים שמנסה לעשות את הדבר האמיתי - שמח. תודו שכבר שנים לא שמעתם על מישהו שזה מה שרצה. חיים קלדרון, נצר למשפחת קלדרון מהבר המיתולוגי בבת ים, נסים מלאך וחבורת הפרוזדור הצעירה מגישים גולדסטאר בזול, עראק על חשבון הבית (לפעמים..) ושלל מזאטים קלאסיים כמו אירה, לקרדה, אנשובי, צזיקי, כבד דגים, ברבוניות מטוגונות וכיוצא באלו משמחי חיך אמיתיים. מוסיקה יוונית ושוק הפשפשים מעהר לדלת משלימים את התמונה. יאסו.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • אביטלאברהם

  אביטלאברהם
  אוכל מצויין בטברנה מדהימה|5 13.12.12
  מסעדה ראויה לשבח,הבעלים מאוד חביבים ואדיבים , האוכל מצויין ,טעים ובהקפדה ובשימת דגש על טריות האוכל. בכל מוגש בנדיבות עם חיוך ובכייף .אנו מאוד נהנים לבקר במסעדה זו , זאת מסעדת הדגים והמזאתים הטובה ביותר שפגשתי - לטעמי .
 • nisimbarda

  nisimbarda
  יווני כמעט כמו בטברנות|4 11.07.12
  בדומה לטברנות בכפרים ביוון, המקום יהיה עמוס בזמן ארועים ושומם בשאר הימים. המזאטים נהדרים (סלט עגבניות חריף, צזיקי , חצילים ועוד) והדגים עשויים היטב. השרות נעים ומשפחתי ויפנקו ככל שנדרש.
 • id111li

  id111li
  יאסו, טעים|4 09.05.12
  מסעדה פשוטה בפאתי שוק הפשפשים, האוכל טעים אבל לא ממריא, הכל פשוט אבל האווירה נחמדה, המוסיקה טובה, המזטים מוקפדים, קציצות הדגים לא התרוממו אבל הדניס הטרי המטוגן היה מצויין.
 • avron

  avron
  אתר מפה לא ציין שהמקום כשר|4 17.04.11
  אין הרבה טעם להגיע למסעדה יוונית כשרה שזה אומר העדר פירות ים ובעיקר קלאמרי והעדר מוחלט של בשרים מכל סוג שהוא. יש דגים ועמם מוגשים מזאטים כגון ציזיקי, טרמה (איקרה), מטיאס, גבינת פטה, סלט ירקות קצוץ דק. הדגים היו בסדר (לברק, ברבוניות, דניס), המזאטים היו בסדר, קיבלנו ערק ע"ח הבית, שתינו בירות, פרנו ומים פלגרינו. שמח ממש לא היה, כי בכל המסעדה היו במוצ"ש רק ארבעתנו כולל זוג יווני אסלי. היה חסר מאד איזה שהוא ערך מוסף שיהפוך את ה"בסדר" ללמעלה מזה.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד מסעדות מומלצות
מסעדת אמורה מיומסעדת אמורה מיו מומלץ מפה9.1כמו במין סרט טוב על המאפיה האיטלקית, יש במסעדת אמורה מיו תחושה של עסק משפחתי מתקתק ומשומן היטב שיש לו קשרים טובים עם הקוזה נוסטרה. יש רגעים בהם אתה ממש מחכה שיכנס מישהו עם טומיגאן וירסס. למזלנו הטוב זה כמובן לא קורה. אין כאן גנגסטרים, רק טראטוריה עממית עם מיטב להיטי פסטיבל סן רמו כפסקול ואיזה שמץ של ניחוחות זרים מאיטליה ומניו יורק, ותחושה של מסורת חזקה בתחום האוכל והמסעדנות. לא דבר נפוץ כשמדובר באוכל איטלקי בארצנו. המנות שמגישים באמורה מיו לא מחדשות ולא מתכוונות לחדש: מבחר מצומצם של סלטים ואנטיפסטי, פסטה מאיכות סבירה ומספר מנות בשריות. הפיצות היא מאבני היסוד של המקום הזה, שאותו הקימו בעלי פיצה פצה הסמוכה, והן דקות וטובות. מנות מומלצות במיוחד הן הסינטה הצרובה, ומנת פטוצ'יני ברוטב עגבניות ותרד שמזכירה כמה טעים לאכול סתם פסטה פשוטה וטובה ברוטב עגבניות טרי. הרמה הסולידית והאחידה נשמרת גם בקינוחים כמו מילפוי, פנקוטה וטירמיסו. יחד עם הצוות הזריז והמנוסה, ששולט במצב גם בערבים עמוסים, נוצר כאן שילוב מוצלח של עממיות וביתיות לצד מקצוענות, שמושך צעירים, זוגות ומשפחות שלמות לדורותיהן. המחירים הנוחקרא עוד
עוד מסעדות