מסעדת שוקה

מסעדת שוקה היא ביסטרו מודרני ומעוצב המציע לאורחיו שלל מנות ובינהן כיסוני טלה, קרפצ'ו דג ים, ניוקי כמהין, סינייה של טלה, סטייק אנטרקוט ועוד. לקינוח סופלה שוקולד.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • אאורין

  אאורין
  על הפנים!!!|2 16.05.13
  לקרוא למסעדה זו מסעדת שף זו עזות מצח של הבעלים וזלזול בוטה בסועדים. היינו 9 סועדים, חלקנו הזמינו ארוחת טפאסים. הטפאסים כללו סלטים שגם בשיפודיה משנות ה-90 היו מתביישים להגיש, חציל ספוג בשמן, כנפיים בלתי אכילות, שניצל שכל אחד מאיתנו מכין לא פחות טוב, פטה כבד סביר וסוג של לחמעג'ון די טעים. במנות העיקריות כולם נחלו אכזבה, למעט מנה אחת של פילה בס שהיתה לא רעה. נתח הקצבים היה מביש - חציו חי וחציו מת מדי, הסינטה היתה לא טעימה, הניוקי היו סתמיים ביותר. הקינוחים היו יותר נחותים מאלה שמגישים באולם ארועים סוג ג'. ועל הכל כמובן גובים מחירים של מסעדת יוקרה. בקיצור: להתרחק !!!
 • yanivli

  yanivli
  סוף סוף מסעדה שתחזיק מעמד|4 25.04.13
  במקום הזה פעלו מספר מסעדות שאורך חייהן לא עלה על שנתיים. בינתיים מחזיקה המסעדה יותר שנתיים מעמד כמסעדת שף (כשרה). נכנסנו אליה שוב, עדיין פער מחירים ענק בין המנות הסבירות והמנות המיוחדות ביקור רביעי שלנו (2 זוגות) במסעדה הפגיש אותנו עם נתחי שייטל טלה על שיפוד שלא הזכיר סטייק שייטל כלל, פילה טלה בכבד מעולה ומדויק, צלעות טלה שלא הזכירו את הצלעות המעולות בביקור הקודם. המרק שבו פתחנו היה מרק ירקות נדיב ובמיוחד כזה שבגללו כדאי להגיע לשוקה. סיימנו עם וואפל בלגי טוב והכל לווה בבלנדד לוריא רוסו מדהים. ניפרדנו מ-810 שקל (+ טיפ למלצר שעדיין צריך ללמוד...
 • siryoneyal

  siryoneyal
  מקום שכיף לשבת בו|5 08.07.12
  אוכל טעים. מנות סבירות פלוס. האוירה נהדרת. פשוט כדאי לבוא.
- 1
עוד מסעדות