בורגוס בורגר בר הארבעה תל אביב

 

בורגוס בורגר בר סניף רחוב הארבעה תל אביב

הסניף הששה עשר של רשת ההמבורגרים הגדולה בורגוס בורגר בר, או בשמה המקוצר BBB. בסניף זה תמצאו בנוסף לתפריט ההמבורגרים העשיר והגדול גם 'חדר ילדים'- מתחם שלם ונפרד שכולו קודש ללקוחות האמיתיים של רשתות מסוג זה- הילדודס.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • Seshtma

  Seshtma
  תקלות קורות וחבל|3 18.04.17
  BBB Burgus Burger Bar זו רשת המבורגרים. יצאנו רעבים מסרט בהצגה יומית בסינמטק רעבים. החלטתי לנסות את BBB מצאתי סניף יפיפה מרשים מבפנים , הסגנון הוא של דיינר אמריקאי, עושה רושם טוב. העסקית כוללת מנה ראשונה עיקרית תוספת ושתיה, דיל לא רע , בחרתי בעסקית 64 ₪ שיש בה המבורגר BBB 220 גרם, סלט חציל קלוי, הום פרייז חלבי, ולימונדה היא הזמינה מנת בריאות חמה של: קינואה עדשים שחורות, ברוקולי, בטטה ועוד , היא גם הזמינה סלט ירקות שעועית עדינה חלוטה ושתיה כמו שאני לא קיבלתי את סלט החצילים כך היא לא קיבלה את סלט הירקות כנראה היה כל כך טעים ושהענו שלא ממש הרגשנו. נבוא שוב זה שווה
 • סגלגלה

  סגלגלה
  בסה''כ נחמד מאוד|4 27.08.13
  המבורגר טבעוני מוצלח ביותר וענק, הרבה סוגי תוספות, סלט גדול ועשיר ושירות מאוד מהיר ויעיל. תלונה יחידה לגבי שמן הזית, נקודה רגישה אצלי: מדולל, צהבהב וחסר טעם לחלוטין, אפילו חשדנו שמדובר בשמן צמחי רגיל... לא מבינה למה מסעדות בארץ מתקמצנות על שמן זית נורמלי.
 • amosha

  amosha
  דיינר מוצלח מאד|4 23.03.13
  לשיטתו, בורגוס בר בורגר הוא באמת מקום מצויין - האוכל פשוט אבל טעים ומוכן בידיים מיומנות, השרות נעים ובדרך כלל יעיל, הטיפול בילדים מקיף ומזמין והמחירים סבירים. כל מה שאכלנו - המבורגר, עוף בצ'ימיצ'ורי וארוחת ילדים - היה טעים. אז לא, לא מדובר בחווייה של אוכל עילי, אבל כדיינר בהחלט מדובר במקום מוצלח מאד.
- 1
עוד מסעדות מומלצות