ביסטרו הוגו במתחם התחנה

ביסטרו אופנתי בקומה השנייה של מבנה משוחזר במתחם התחנה התיירותי של נווה צדק. מנות שרקוטרי תוצרת בית לצד גבינות ומנות כמו ביסק סרטנים, שפצלה עם קרם כרובית וסלק, אנטרקוט בתוספת גראטן תפוחי אדמה ועוד.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  אם אתם בסביבה... ואין אופציה|3 14.12.13
  המנות הראשונות לא אחידות - יש טובות ויש פחות. הפולנטה היתה עיסתית, הקרפציו היה מצוין וגם הסביצ'ה, הפטריות במחבת שחו ברוטב ונחתכו כלאחר יד וגם חתיכת הלחם שהועמדה על הראש באמצע הייתה מיותרת. המנות העיקריות היו טובות ולא מיוחדות. הקינוח - פאי אגסים עם גלידה היה מעולה. השירות אדיב, אם כי לוחץ קצת. הנוף מהמסעדה היה שווה. אם אתם בסביבה... ואין אופציה.
 • avron

  avron
  הטיפוס במדרגות מוסיף תאבון|4 04.11.12
  הוגו החליפה את שושקה שוילי כאשר באמצע פעלה זמן קצר עוד מסעדה.יש כאן מרפסת יפה הצופה לים וזה בהחלט ערך מוסף.לצערי בצהרי שבת האחרונה לא היה מקום במרפסת וחבל שכך.אכן התפריט הוא ביסטרואי הן בתוכנו וכן בעיצובו.הזמנו בליני תפו"א בקרם פרש,קרפצ'יו פילה בקר,חזה עוף צלוי (זאת התאמה ישראלית) ונקניקיות בוואריות עם כרוב מבושל.היו עוד 2 כוסות קברנה סוביניון מיקב אוהרה קאפ (גוף בינוני,לא מיושן עדיין,בקיצור פושר תרתי משמע).הכל היה בסדר,שום דבר לא התעלה,השרות ללא טענות והעלות 282 כולל תשר שזה יקר מדי למנות שהוזמנו. מכיוון שזה עתה נפתחה,ניתן צ'אנס נוסף בעוד זמן מה.
- 1
עוד מסעדות