מסעדת טאקריה

סוג: מקסיקני
1 הגדל תמונה
מסעדת טאקריה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
מסעדת טאקריה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
מסעדת טאקריה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
מסעדת טאקריה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
מסעדת טאקריה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
 

מסעדת טאקריה

אחרי שלל המטבחים האסיאתיים שכבשו את תל אביב, הגיע הזמן לסיבוב ניסיון נוסף למטבח המקסיקני שלא ממש ברור איך לא תפס אצלנו עד כה. האחים ירזין, מוותיקי ובכירי המסעדנים במקומותינו, חתומים כבר על לא מעט הצלחות כמו עד העצם, קפה איטליה, טאפאס בנמל ועוד. בחורף 2012 הם מסתערים גם על המטבח המקסיקני עם מסעדת טאקריה. טאקריה היא טאקו - בר , מה שאומר שלל מנות טאקו, בוריטוס, טוסטדה וקסדייה. או בעברית, בצקים מקסיקניים ממולאים בבשר, דגים וירקות. אווריה שמחה וצבעונית כאשר כל שולחן וכסא צבועים כאן בצבע אחר והקירות מכוסים מודעות ישנות של הופעות רוק. האוכל לעומת זאת, קצת עצוב ומשעמם.

( 6 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • avron

  avron
  תענוג עם סומבררו|4 18.02.17
  יום שישי, צפוף ורעש ובכל זאת קיבלנו תמורה מלאה לכספנו.סוג של מזון מהיר, ללא סכום, עטוף בניר כסף: בוריטוס, טאקוס וכו' + בירות מחבית או בקבוקים. הכל פשוט מאד ועם זאת טעים ובמחיר מאד סביר. 2 בוריטוס גדולים למדי, 2 בירות אלכסנדר מחבית וסלט הקיסר (מסתבר שמקורו במקסיקו). 180 ש"ח + תשר.
 • shirleyh

  shirleyh
  הפתעה נעימה מאד!|4 30.08.15
  אווירה טובה, וייב תל אביבי שמח, ואחלה אוכל מקסיקני. כל מה שטעמנו היה מצויין. הפשטות של המקום היא הקטע שלו, כך שקחו בחשבון שתאכלו בידיים, ושלא מדובר במקום מפואר. מעולה, במיוחד למי שפיתח קרייב קשה לאוכל מקסיקני. :)
 • dafnag

  dafnag
  אוירה נחמדה, אוכל משעמם.|3 15.05.15
  הבוריטו היה בסדר, לא יותר.יותר מדי אורז בפנים, 4 ש"ח תוספת על גואקמולה... הסלסה ורדה חביבה אך חריפה. חליטת היביסקוס- מומלצת.
 • זורבה

  זורבה
  איזו הפתעה נעימה|5 21.10.13
  הגענו ספונטאני והתלהבנו עד הגג. הרי אוכל מקסיקני קשה מאוד למצוא בארץ וכאן עושים אותו כמו שצריך. תיבולים מעולים ומקום מדליק. מחירים מצוינים שכבר לא פוגשים במסעדות בתל אביב.
 • שש2309

  שש2309
  ההיפסטרים לשלטון (במקסיקו) |3 16.09.13
  כתושב ותיק של הפריפריה הקרובה (עיר הגבעות והגנים הידועה בשם רמת-גן), כל ביקור במוקדי התל-אביביות העדכנית נראה לי כסיור אנתרופולוגי בתרבות רחוקה ואקזוטית. כך קרה כאשר נקלעתי לדרום האופנתי של תל-אביב ולא יכולתי שלא לבדוק מקרוב את הטאקרייה הידועה כאחד המעוזים החדשים של התל-אביבי המעודכן. ואכן, הכל היה מגניב לעילא ולעילא. החל מצלחות הפלסטיק הקיבוצניקיות, דרך המלצרים והמלצריות המתנשאים ועד קהל הסועדים. רק האוכל עצמו חסר את האש הלטינית שהופך פיתה ואבוקדו למטבח נחשק וייצרי. לא נורא, אפשר להסתפק בצפייה בבנות (ובני) ישראל הנאוות (והנאווים) במיטב מחלצותיהן
 • yanivli

  yanivli
  אוכל מקסיקני עם השפעות|5 16.09.13
  אני "שפוט" על אוכל מקסיקני (מקסיקני. לא אמריקאי-מקסיקאי). הלכתי לבדוק. מנה ראשונה של תירס הוונה היא בהחלט שדרוג של התירב על גחלים המקסיקאי. בת זוגתי העירה לי כל הזמן להפסיק להוציא קולות של הנאה לא ראויים. הצ'ילי אינצ'לדה טבעה בתבלין הכוסברא השתלט על שאר הטעמים. הצ'ולטה לעומתה היתה נהדרת והזכירה לי את מקסיקו. פלאן שנעלם ממחוזותינו היה פשוט: טוב מאד. והכי מצחיק: הסעודה לזוג (כולל 1/3 אלכסנדר ו2 בקבוקי סודה במחיר של 145 שקל בלבד. מוזיקה טובה ושרות יעיל ואדיב ומדריך - מצוין.
- 1
עוד מסעדות מומלצות