מסעדת שותא

סוג: גרוזיני
1 הגדל תמונה
שותא. צילום: יחסי ציבור
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
שותא. צילום: יחסי ציבור
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
שותא. צילום: יחסי ציבור
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
שותא. צילום: יחסי ציבור
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
שותא. צילום: יחסי ציבור
הועלה על ידי מערכתמפה
 

מסעדת שותא - הגרוזינית הסודית

מסעדת שותא בשמרת היא הפתעה ענקית. בישוב קטן ליד נהריה שוכנת המסעדה הצבעונית והיפה הזו שגם ערים רבות במרכז השוקק היו שמחות בה.
אז נכון, יש כבר כמה וכמה מסעדות גרוזיניות, גם אם לא ממש הרבה, אבל כל תוספת היא מבורכת, במיוחד שמדובר במטבח הטעים והשמח הזה, וכשהמסעדה המדוברת גם עושה את זה כמו שצריך.
וככה יוצא שמכל המקומות בעולם, תוכלו דווקא בשמרת, לזלול כיסוני חינקלי ממולאים בבשר או בגבינה כאוות נפשכם, להתענג על מאפי צ'יבורקי לוהטים או להיות מעט יותר הרפתקנים ולנסות חציל ממולא בממרח אגוזים (באדריג'אני) או עופיון טאבקה בצלייה גאורגית מסורתית.
לצד האוכל תוכלו לנסות יין ובירה גאורגיים והכל בחלל רומנטי, צבעוני ויפה.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • yanivli

  yanivli
  נעים להכיר...|5 16.12.17
  לא הכרתי אוכל גרוזיני והאמנתי שזו תהיה הרפתקה. ישבנו, לצהריים, 6 איש והתלבטנו: ארוחת טעימות או להזמין מנות ולחלוק. בחרנו בטעימות ולא ידענו שבגלל הלב הגדול של הגרוזינים בחרנו בהגזמה. כל מנה (שבעלת המקום תארה כ"קטנה") היתה מנה "עם כל הלב". חינקלי ומאפה צ'יבורקי (נהדר!!) מלאו אותנו. האוירה נהדרת יין פתח את נקבוביות ועם בוא המנות העיקריות, כבר לא חשוב היה שמות המנות - אנחנו התמוגגנו. אני מציע - אם אתם מגיעים לשם - להזמין מנות עיקריות ולחלוק אותם מאשר להזמין ארוחת טעימות - לא משום שהן לא טעימות (להפך) אלא בגלל שהיא מונעת מהתענג על העיקריות. השרות מבעלת המקום - אישי יעיל ולבבי. עם היין 800 ש'
 • uzipeer

  uzipeer
  מצויין. נהננו !|5 10.10.15
  פשוט טעים. אוכל יחודי. שירות לבבי.
 • galitse1

  galitse1
  אוכל ואוירה מעולים!|5 20.10.14
  אמנם לא הייתי בגרוזיה אז אני לא עורכת השוואות אבל כן אוכלת במסעדות טובות בארץ וזו מצויינת! האוכל מיוחד בטעמיו, שונה וטעים ביותר. האווירה- תרבות אירוח מעולם אחר, מוסיקה שמחה וריקודים ובעלת המקום שסוחפת אותך בשמחת החיים שלה . תענוג!!!
 • motis3567

  motis3567
  אווירה מעולה, אוכל פשוט ומאכזב|3 19.10.14
  האווירה בתוך המסעדה מעולה.הריהוט , והמוסיקה, מרגישים ממש בגרוזיה. לא כדאי לשבת בחוץ , כיוון שששם אין אווירה כלל! המאפי ציבורקי היו טעימים, החיניקלי די חסרי טעם. בחציל הממולא בממרח אגוזים בקושי הרגישו את האגוזים (אכלנו בגרוזיה וזה היה טעם שונה לגמרי). היה איזה אוכל כמו גולש, נחמד אבל גולש ולאיותר. למנות אחרונות כבר נטשנו לכיוון עכו...
- 1
עוד מסעדות