מעבדה אלטרנטיבית

המעבדה לתיאטרון הוקמה בירושלים כאלטרנטיבה תרבותית חילונית להיצע הקיים, וכנסיון לבלום את בריחת הסטודנטים והאמנים הצעירים ממנה מיד בתום לימודיהם. במבנה האבן המשופץ, בתחנת הרכבת הישנה בדרך חברון, מועלים מופעים של אמנים צעירים, כאלה שאמנותם הנסיונית לא תמלא את בנייני האומה: הצגה של בוגרי ניסן נתיב, הופעה של איזבו, או תקלוט של אנשי הלייבל אק-דק. החלל הגדול והאוורירי, שבמרכזו אולם הופעות קטן עגול, מכיל גם את בר המעבדה, שמושך אליו בעיקר את אנשי הסצינה, ואת מי שמחפש אלטרנטיבת בילוי לברים החדשים של מרכז העיר.
הבר הארוך שיכול להושיב כ-30 איש, הולם את מימדי המקום יותר מקומץ השולחנות הקטנים שהולכים בו לאיבוד, אם כי יהיה מי שיברך על המרחב והפרטיות שבהם. את הכול מקיפים קירות אבן ירושלמית הדורים שמזכירים את העיר שמחוץ ללופט המעוצב, הסיבה שלשמה התכנסנו. את בר האלכוהול העשיר מלווה תפריט קל ממטבח המסעדה הצמודה לבר. הנקניקיות המשובחות, הקרפצ'יו המצוין וצלעות הכבש אולי לא הולמים במחיריהם כיס של אמן צעיר ורעב, אבל יכולים בהחלט לשמח חיך בפשטותם ובדיוק שבהם הם עשויים.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • דליקטס

  דליקטס
  גם את זה זאפה כבשו|3 26.05.13
  האנגר גדול שמסודר עם רמפות ומספר שורות בגובה הבמה, די מוצלח להופעה, סאונד נהדר ואוורור חשוב ומצנן. חבל מאד שאת עמדת הכרטיסים מקמו מחוץ למתחם וכשהגענו בצהרי יום ו' לאסוף כרטיסים למופע נמסנו והתייבשנו עד שנכנסו להאנגר.
 • danniero

  danniero
  מעולה|5 25.08.05
- 1
עוד מסעדות מומלצות