לישון
אירוח דרוזי
לבבי ונעים
מול נוף נהדר
בעין אל אסד
לינה בצפון
לאכול
פאב ותיק
ומיוחד במינו
עם מגוון
סוגי בירות
בר מוזה
לבלות
סיור מודרך
בין אפרוחים
ועופות מים
בכפר ברוך

גם בשבת
לטייל
טיול רטוב
לכל המשפחה
כולל שחייה
ושפע צמחייה
הזכי

מסעדת נובה ג'ויה רמת החייל

סוג: איטלקי
 

מסעדת ג'ויה רמת החייל

אחות שלישית לג'ויה בהרצליה פיתוח ורמת השרון. גם כאן, כמו בסניפים בהרצליה ורמת השרון, תמצאו פיצות ופסטות מצוינות ושרות מהיר ויעיל.
( 16 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו

galiavu

galiavu
אכן, בעיית שירות (או ניהול?)|3 03.02.14
וחבל, כי מעיבה על אוכל טוב ואווירה נעימה למדי. אבל אם בשולחן של ארבע מתבגרות וארבעה מבוגרים הגעת המנות מתפרשת על פני שעה שלמה, שבה בכל רגע נתון חלק מהסועדים אוכלים וחלק מתבוננים בהם בעיניים כלות... אז יש כאן בעיה, והבעיה היא בהבנה הבסיסית של מהות הבילוי של חבורת אנשים שיוצאים יחד למסעדה. נכון שבסוף הגיעה מישהי והתנצלה והציעה פיצוי של שתייה חמה וקינוח, ונכון שהפיצוי אכן ניתן, אבל בכל זאת יצאנו עם תחושת החמצה. וכאמור חבל כי האוכל באמת טעים (במיוחד רביולי וטורטליני קצרו שבחים) ולא נופל מזה של מסעדות טובות אחרות בז'אנר הפיצה-פסטה.
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד מסעדות מומלצות
מסעדת אמורה מיומסעדת אמורה מיו מומלץ מפה9.1כמו במין סרט טוב על המאפיה האיטלקית, יש במסעדת אמורה מיו תחושה של עסק משפחתי מתקתק ומשומן היטב שיש לו קשרים טובים עם הקוזה נוסטרה. יש רגעים בהם אתה ממש מחכה שיכנס מישהו עם טומיגאן וירסס. למזלנו הטוב זה כמובן לא קורה. אין כאן גנגסטרים, רק טראטוריה עממית עם מיטב להיטי פסטיבל סן רמו כפסקול ואיזה שמץ של ניחוחות זרים מאיטליה ומניו יורק, ותחושה של מסורת חזקה בתחום האוכל והמסעדנות. לא דבר נפוץ כשמדובר באוכל איטלקי בארצנו. המנות שמגישים באמורה מיו לא מחדשות ולא מתכוונות לחדש: מבחר מצומצם של סלטים ואנטיפסטי, פסטה מאיכות סבירה ומספר מנות בשריות. הפיצות היא מאבני היסוד של המקום הזה, שאותו הקימו בעלי פיצה פצה הסמוכה, והן דקות וטובות. מנות מומלצות במיוחד הן הסינטה הצרובה, ומנת פטוצ'יני ברוטב עגבניות ותרד שמזכירה כמה טעים לאכול סתם פסטה פשוטה וטובה ברוטב עגבניות טרי. הרמה הסולידית והאחידה נשמרת גם בקינוחים כמו מילפוי, פנקוטה וטירמיסו. יחד עם הצוות הזריז והמנוסה, ששולט במצב גם בערבים עמוסים, נוצר כאן שילוב מוצלח של עממיות וביתיות לצד מקצוענות, שמושך צעירים, זוגות ומשפחות שלמות לדורותיהן. המחירים הנוחקרא עוד
עוד מסעדות