1 הגדל תמונה
מתכבדים בקפה עם הל ועוגת בריאות
הועלה על ידי רום1125
2 הגדל תמונה
מוצרים שנמכרים בנחלת עץ הזית
הועלה על ידי רום1125
3 הגדל תמונה
מתוצרת המקום בין שתי הקדירות
הועלה על ידי רום1125
4 הגדל תמונה
ראש המזרקה
הועלה על ידי רום1125
5 הגדל תמונה
מגן דויד מימין והבוסתן ברקע
הועלה על ידי רום1125
6 הגדל תמונה
מתחם הישיבה דרך קורות הפסל
הועלה על ידי רום1125
7 הגדל תמונה
זיתים מקרוב באמבטית השטיפה
הועלה על ידי רום1125
8 הגדל תמונה
אמבטית שטיפת הזיתים
הועלה על ידי רום1125
9 הגדל תמונה
המזרקה בכניסה
הועלה על ידי רום1125
10 הגדל תמונה
בכניסה מימין
הועלה על ידי רום1125
 

נבו כהן מילא את המשק שלו במעשי ידיו ובדברים שהוא אוהב: מעשי אמנות כמו פסלים, מזרקות, מפלים קטנים, ספסלים ופינות ישיבה ממוזאיקה, וגידולים חקלאיים כמו מטעי זיתים אורגניים, בוסתני פרי, מצעי גידול של נבטוטים ועוד. מהגידול העיקרי שלו, הזיתים, הוא עוצר שמן וכובש זיתים למאכל. הוא כובש גם חצילים ומייבש עגבניות ומכין ארוחות בריאות.


פינות הישיבה בלב מטע הזיתים הן מקום נפלא לארוחה וישיבה נינוחה, אבל כהן הוא איש עסוק ורב פעלים, וביקור שכזה, לצורך ארוחת בריאות והרחבת הדעת בנושאי תזונה או לצורך רכישת שמן וזיתים, צריך לתאם מראש לקבוצות של כעשרה אנשים ויותר.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • רום1125

    רום1125
    גם שם טוב וגם שמן טוב|5 05.09.07
    מיד כשעוברים את השער מגלים, כמו באגדות, מקום קסום, משופע בתבליטי קיר ופסיפסים. אין ספק שהמקום נבנה נידבך, נידבך, באהבה רבה וביד אומן. ובעלי המקום... רק אנשים מיוחדים כמותם מסוגלים ליצור מקום כזה. והבוסתן מסביב, הכל אורגאני, תאווה לחיך, סוף סוף פירות עם טעם של פירות, שלא לדבר על הארוחות האורגניות שלהם. בקיצור, המקום קטן מלתאר את התחושה. גן עדן של בריאות.
- 1
עוד מסעדות מומלצות


מסעדת שראביכמסעדת שראביכ מומלץ מפה9.6שראביכ, מסעדתו של יעקוב ח'יאט שבכפר ראמה, היא מסעדה יוצאת דופן. מסעדה קטנה, עממית, צנועת מראה, נטולת גינונים, אבל האוכל המיוחד שמוגש בה – ישאיר בכם חותם. אפשר לכנות את המקום – מסעדת פועלים: באים, אוכלים, הולכים. המנות מוגשות בצלחות קטנות במתכונת של "טעימות": כרובית מטוגנת בטחינה, עולש בר מבושל ועוד. יעקב מלקט עשבי בר במומחיות ומתקין מהם מנות פשוטות מאד אך נדירות בטעמיהן. זהו אוכל גלילי במיטבו. כל אחד ימצא את המנה שלו, בין אם אתם צמחונים, טבעונים או חובבי בשר. תוכלו למצוא כאן סלט עשבים של גרגר נחלים, עולש בר, עלי אלה ארץ - ישראלית ופרחי כליל החורש מלווים בבצל סגול. או חביתת ירק ובתוכה מיורן, שומר בר ושום בר. או חציל קלוי המוגש עם טחינה ופטל בר. או סלט עדשים עם עלי שומר. לצד העשבים מכין יעקוב חומוס נהדר, נקניקיות מושרות ביין, קובה ועוד כמה מנות ערביות קלאסיות. המסעדה פתוחה בכל ימי השבוע למעט ימי שני. בשבת בדרך כלל עמוס מאוד, אך אם בכל זאת הגעתם בשבת, יש להצטייד בסבלנות. לא ניתן להזמין מקומות מראש.קרא עוד
עוד מסעדות