זופה סניף אבן גבירול

קובי אלמליח ועופר בנדלק ממשיכים לחמם את בטנם של התל אביבים מדי חורף עם שלל מרקים מרהיב. חלקם אמנם יצירתיים מדי, אבל כמה מהם ממש פשוטים ומצוינים. לא פחות מ50 מרקים שונים מרכיבים את המצאי שמתוכו נבחרים בכל יום חמישה המהווים את התפריט היומי. נסו למשל את מרק החומוס, עגבניות ותרד, או את מרק הירקות. יש גם מרק עדשים עם בייקון, מרק גולאש, מרקי דגים שונים, מרק קטניות מרוקאי עם בשר טלה טחון ועוד ועוד. אפשר לאכול את המרק שלכם על הדלפק הקטן או לקחת הביתה ליטר או חצי ליטר.
בחורף 2015 שילבו בנדלק ואלמליח כוחות עם סניף זופה אחד העם הצמוד למזללת הסנדביצ'ים שלהם ומעכשיו אפשר לאכול את הכריכים המצויינים שלהם גם באבן גבירול.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • arian

  arian
  מאוד חברותי וזמין|3 26.01.17
  המרק גולאש היה חביב אבל בעקרון המרקים לא משהו. הסנדויץ בשר טחון בלחמניית המבורגר היה מעולה וגם הבשר טחון במחבת עם טחינה ועלים מעל. נחמד לשבת או לקחת, ידידותיים ביותר.
 • טאטי

  טאטי
  מפלט בחורף|4 01.04.10
  קונספט מעניין שאיכשהו תופס בתל אביב. רמת המרקים לא אחידה, חלקם טובים מאד וחלקם סבירים לכל היותר. מדי יום יש מבחר משתנה וניתן לקבל טעימות ולהחליט. בכל ביקור הצלחנו למצוא לפחות אחד טוב. לחמניות הבית (בתוספת תשלום) נחמדות מאד ובהחלט מוסיפות, אבל מתבקשת גם אופצייה של לחם מקמח מלא או לחם דגנים.
- 1