קפה קפה - סניף קונספט הוד השרון

סוג: בית קפה
 

קפה קפה סניף הוד השרון

רשת קפה קפה היא אחת מרשתות הקפה הגדולות ביותר בישראל. בניגוד למתחרה הגדולה, ארומה, המציגה חזות ותפריט אחיד, רשת קפה קפה משאירה חופש פעולה עיצובי מסוים לזכיינים המפעילים את הסניפים והם מכתיבים את אופיו של כל סניף לא פחות מהרשת עצמה. זהו קסמה הגדול של הרשת אבל זוהי גם נקודת התורפה הגדולה שלה. בכל מקרה, גם כאן, כמו אצל המתחרים, אי אפשר באמת לפספס, לפחות אם נצמדים לקפה עצמו, למאפים הסבירים ולמנות לא מתחכמות ומתוחכמות. התפריט אינו מגביל את עצמו לקפה ומאפה, ומעבר לארוחות בוקר תוכלו למצוא כאן גם עם כל מיני פסטות, שניצלים, קישים ועוד לא מעט מנות צהריים קלאסיות.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • peereran

  peereran
  ארוחות טעימות|5 11.06.11
  כבר מספר פעמים שאנחנו מגיעים לארוחת בוקר. מספר סוגים של שקשוקות טעימות וגם ארוחת הבוקר מאוד טעימה. שירות מהיר ואדיב.
 • sasmic

  sasmic
  מעוצב יפה|3 26.02.10
  היינו במקום לארוחת בוקר, המקום מעוצב יפה מאוד, ארוחת הבוקר הייתה לא רעה, השקשוקה הייתה קצת מאכזבת (כנראה שזה לא המקום לשקשוקות) והשירות היה בסדר גמור. סה"כ נחמד.
 • doritharel

  doritharel
  פאדיחה של אחמשית לא מקצועית|2 25.02.10
  הערב ביליתי עם חברה בקפה קפה ברמתיים. הזמנו שקשוקות. בביס הראשון הרגשתי שאני נוגסת בקליפה של ביצה. חשבתי - מקרי, ונגסתי שוב - ושוב בקליפה של ביצה. הזמנתי את המלצרית, התלוננתי ובקשתי להחליף. לקח 25 דקות להביא שקשוקה חלופית. בחשבון לא היתה כל התייחסות לפאדיחה. כששאלתי אם הם לא שמעו על הנוהג לפצות אורחים על פאשלות כאלה - התשובה היתה "אבל הבאתי לך עוד לחם". טיפ הם לא קבלו.
- 1
עוד מסעדות מומלצות