מסעדת גן ירק

 

מסעדת גן ירק בצופר

רונית ומוטי אלעזרי הם זוג בוגרי הפקולטה לחקלאות ברחובות שהקימו את גן הירק האורגני בצופר שבערבה בעיקר בכדי להעניק לילדיהם חיים בריאים יותר. על הדרך גם אנחנו יכולים להנות מארוחות על טהרת הגידולים האורגניים שלהם. ארוחות בוקר, צהריים וערב הכוללות סלטים, מאפים, מרקים, קצת דגים, גבינות קשות מייצור עצמי ועוד.
רונית מקיימת סדנאות חקלאות אורגנית לילדים, אפשר להתנסות בקטיף עצמי ולבקר בפנית החי הקטנה.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • רוט

  רוט
  נהנינו מאוד! פחות מתאים לקטנים|5 26.02.17
  היינו בצופר שני לילות, ואכלנו כאן שתי ארוחות בוקר. בשתי הפעמים מוטי קיבל אותנו עם סיור קצר בגינת הירק והסבר על נושא מסויים. היה ממש מעניין, והילדים (בני עשרה) התעניינו ונהנו. ארוחת הבוקר היתה מגוונת וטעימה: לחם, חביתות, מגוון ירקות, גבינות, סלטים וממרחים. היא פחות מתאימה לילדים קטנים. המחיר לא זול אבל שווה. המקום מקסים והמארחים נחמדים מאוד.
 • veredsher

  veredsher
  טעים אבל דל|3 31.12.13
  הגענו לגן הירק בעקבות המלצה מחוות האלפקות שבה ביקרנו. למרות שהארוחה יחסית יקרה וגם ילדים שאינם אוכלים נאלצים לשלם מחיר עבור ארוחה, הרי שקיבלנו המלצות חמות.המקום מקסים והערוגות ופינת החי הקטנה מאוד מתאימים לילדים. נאמר לנו שילדים שאינם אוכלים חייבים לשלם מחיר עבור הארוחה מכיוון שהמחיר גם כולל סיור והדרכה בפינת הירק.הסיור היה מאוד מעניין ונעים אבל קצר מאוד - פחות מ 10 דקות כך שהספקנו לבקר בערוגת הגזר בלבד.הארוחה היתה טעימה אבל יחסית דלה, בהתחשב במחיר. לילדים לא היה כלל מה לאכול ובסופו של דבר נעתרו להכין לנו פיצה עבורם.המקום מקסים ובעלי הבית מאוד נחמדים אך המחיר לא מוצדק והסיור שהובטח לא ממצה.
 • chatool

  chatool
  לא זול אבל שווה שווה|5 25.12.11
  כדאי להגיע רק אם לא לחוצים בזמן. מוטי מסביר על הגידולים, מתאים את עצמו הן לילדים והן למבוגרים. הילדים שולפים גזר מהאדמה ואוכלים אותו. ארוחת הבוקר מוגשת בתוך החממה וכל האוכל הוא מגידולים אורגניים ופרי עמלה של רונית. מקום מיוחד ומעניין גם לגדולים וגם ליותר קטנים. בילוי יקר אבל שווה! מומלץ
 • bluman

  bluman
  ארוחה וחוויה|5 28.05.10
  אכלנו ארוחת בוקר נפלאה, הכל מוכן מהגידולים במקום. הילדים נהנו לקטף ירקות, לשחק עם הארנבות, העיזים, ושאר החיות. את הקינוח קטפנו בעצמינו מגן הירק. פתוחים רק בחודשים נובמבר עד אמצע מאי. מאוד מומלץ.
- 1