קפה קפה - הקניון האדום אילת

סוג: בית קפה
 

קפה קפה סניף אילת הקניון האדום

רשת קפה קפה היא אחת מרשתות הקפה הגדולות ביותר בישראל. בניגוד למתחרה הגדולה, ארומה, המציגה חזות ותפריט אחיד, רשת קפה קפה משאירה חופש פעולה עיצובי מסוים לזכיינים המפעילים את הסניפים והם מכתיבים את אופיו של כל סניף לא פחות מהרשת עצמה. זהו קסמה הגדול של הרשת אבל זוהי גם נקודת התורפה הגדולה שלה. בכל מקרה, גם כאן, כמו אצל המתחרים, אי אפשר באמת לפספס, לפחות אם נצמדים לקפה עצמו, למאפים הסבירים ולמנות לא מתחכמות ומתוחכמות. התפריט אינו מגביל את עצמו לקפה ומאפה, ומעבר לארוחות בוקר תוכלו למצוא כאן גם עם כל מיני פסטות, שניצלים, קישים ועוד לא מעט מנות צהריים קלאסיות.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • avron

  avron
  מה כבר אפשר להוסיף?|4 17.02.17
  עוד סניף ברשת הארצית המצליחה. בקניון בתחתיתו יושב בית הקפה סובל קשות מתחרות של מול-ים וביג ויש להניח שעיקר מבקריו הם תושבי אילת. שרות מנומס ויעיל, קפה טוב ואיתו מאפים טעימים וטריים. מנוחת הלוחם בין הקניות.
 • familysivan

  familysivan
  אוכל בסדר, שירות טוב|4 13.12.12
  פתרון נוח וסביר לארוחות קלות במקום לשלם מחירי גהינום בבתי המלון (-:
 • eliko421

  eliko421
  סניף טוב|4 23.03.10
  יחסית מעט מקומות לשבת בפנים (הרוב בחוץ), והמזגן תלוי באדיבות בעל הקניון (אין מזגן משלהם). אבל אלו הן מק' התורפה היחידות. ארוחות בוקר טובות ומגוונות, שירות טוב מאוד.
- 1
עוד מסעדות מומלצות
פונדק נאות סמדרפונדק נאות סמדר מומלץ מפה8.4מסביב מדבר צהוב ופתאום בוסתן עצי פרי, ורדים ססגוניים עם ריח כמו שפעם הדיפו פרחים, ומבנה נעים ומוצל עם חלונות מקושתים. את הפונדק מפעילים אנשי הקיבוץ הקטן נאות סמדר שמנסים לחיות בהרמוניה עם הטבע ומגדלים עדר עיזים, מטעי פירות נשירים כמו משמש ושזיפים, וכרמי זיתים וענבים, הכל על טהרת הגידול האורגני. על המדפים שמן זית תערובת של הזנים סורי ונבאלי, זיתים כבושים, ואפילו יין לבן של היקב הקטן. אפשר לשבת ולנוח מתלאות הדרך על כוס קפה מצוין, שקשה למצוא כמותו גם בעיר הגדולה, לצד עוגת תפוחים ביתית וטעימה. צלחת גבינות מקומיות מלווה בלחם ביתי, או גרנולה עם יוגורט חמצמץ של עיזים הן גם בחירות מוצלחות, אבל הכי טעים ומרענן בחום הלוהט: גלידות יוגורט נפלאות, שגדולתן בפשטותן, המבוססות על פירות אורגניים טריים מן המטע. מלקקים שם ומצטערים שאי אפשר להביא הביתה. כדאי להצטייד להמשך הדרך המדברית גם בלדר האורגני הנהדר, אותם דפי פרי מיובשים שחלקנו זוכרים עוד מילדותם.קרא עוד