סבארו צומת ירקונים פתח תקווה

 

סבארו סניף צומת ירקונים

סניף צומת ירקונים של רשת המזון המהיר האיטלקי סבארו. פיצות, פסטות ועוד.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • gisack

  gisack
  מזון מהיר רע|2 23.12.09
  גאנק פוד גרוע .מקום ללא תאורה לא נקי לא דואגים לנקות את השולחנות .האוכל גרוע כמו המקום.
 • goodlife

  goodlife
  לא טעים לא נעים|2 20.12.09
  המקום לא נעים לשבת בו, חשוך ולא נקי. מילא זה גם האוכל עומד הרבה זמן ופשוט לא טעים. מסתבר שגם ג'אנק פוד אפשר לקלקל (מצטרף לעמדת מדרג קודם).
 • נדבעדן

  נדבעדן
  יש שיפור|3 14.02.09
  במהלך סיבוב בשבת נכנסנו לאכול בסניף, המנות טובות וטעימות, מנת ילדים הכוללת משולש פיצה עבה, שתיה והפתעה במחיר של 25 ש"ח. השרות די סביר.
 • ginbar

  ginbar
  רע אפילו יחסית למזון מהיר|1 22.12.02
  מקום המצדיק את השם ג'אנק פוד - אפילו את הכריך הצליחו לקלקל - ג'בטה אפויה למחצה, מלאה עד זרה במרגרינה וגבינה מגוררת המשמשת להכנת פיצות ירודות. התה הוגש בשיטה יחודית - מוזגים מיים חמים לכוס ומשליכים שקיק תה על הדלפק הלא ממש נקי. כדאי לחצות את הצומת ולאכול במזנון בכניסה להיפר רוזנפלד.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד מסעדות מומלצות
מסעדת אמורה מיומסעדת אמורה מיו מומלץ מפה9.1כמו במין סרט טוב על המאפיה האיטלקית, יש במסעדת אמורה מיו תחושה של עסק משפחתי מתקתק ומשומן היטב שיש לו קשרים טובים עם הקוזה נוסטרה. יש רגעים בהם אתה ממש מחכה שיכנס מישהו עם טומיגאן וירסס. למזלנו הטוב זה כמובן לא קורה. אין כאן גנגסטרים, רק טראטוריה עממית עם מיטב להיטי פסטיבל סן רמו כפסקול ואיזה שמץ של ניחוחות זרים מאיטליה ומניו יורק, ותחושה של מסורת חזקה בתחום האוכל והמסעדנות. לא דבר נפוץ כשמדובר באוכל איטלקי בארצנו. המנות שמגישים באמורה מיו לא מחדשות ולא מתכוונות לחדש: מבחר מצומצם של סלטים ואנטיפסטי, פסטה מאיכות סבירה ומספר מנות בשריות. הפיצות היא מאבני היסוד של המקום הזה, שאותו הקימו בעלי פיצה פצה הסמוכה, והן דקות וטובות. מנות מומלצות במיוחד הן הסינטה הצרובה, ומנת פטוצ'יני ברוטב עגבניות ותרד שמזכירה כמה טעים לאכול סתם פסטה פשוטה וטובה ברוטב עגבניות טרי. הרמה הסולידית והאחידה נשמרת גם בקינוחים כמו מילפוי, פנקוטה וטירמיסו. יחד עם הצוות הזריז והמנוסה, ששולט במצב גם בערבים עמוסים, נוצר כאן שילוב מוצלח של עממיות וביתיות לצד מקצוענות, שמושך צעירים, זוגות ומשפחות שלמות לדורותיהן. המחירים הנוחקרא עוד
עוד מסעדות