אחרי יותר מעשור, לוק בסון מגשים חלום ומביא אל המסך הגדול את הנובלה הגראפית "ולריאן ועיר אלף הכוכבים", בעיבוד מודרני של הסאגה המפורסמת מעולם המדע הבדיוני.


שני הגיבורים במרכז הסיפור הם ולריאן (דיין דיהן) ולורלין (קארה דלווין), שני סוכנים של ממשלת הטריטוריות האנושיות, היוצאים למשימה בפיקודו של מפקדם (קלייב אוון), בעיר אלפא המאגדת בתוכה תושבים מאלפי גלקסיות הפזורות ביקום. אלפא מייצגת עיר סופר גלקטית המאכלסת את מיטב הכשרונות של תושבי היקום, אבל כוחות רשע הפועלים שם מאיימים על עתיד המקום ותושביו.

יח"צ
( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • dalitdo

  dalitdo
  בילוי לערב קיץ|3 24.07.17
  הגענו עם הרבה ציפיות לסרט שהושקעו בו מיליונים.. נתחיל מהדברים הטובים- סצנת פתיחה יפה ומעוררת ציפיות, אפקטים ויזואליים מרהיבים והופעת אורח קצרה ומהממת של ריהנה. אבל כל השאר צפוי וסתמי ולא מצליח לרגש. לא מתקרב אפילו לאוואטר (למרות שיש רעיונות דומים). השחקן הראשי נטול כריזמה, נראה כמו נער מעצבן וכל הזמן קיוויתי שהוא איכשהו יעלם במהלך הסרט... עם השחקנית לצידו זה מרגיש קצת כמו סרט לילדים/נוער. ליהוק מוזר. אגב אולי בתלת מימד זה יותר מרשים, אנחנו ראינו במסך רגיל. לסיכום- נחמד כבילוי לערב קיץ, אך לא לצפות ליותר.
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  עולם הפנינים - איזה יופי|4 22.07.17
  הסרט מרהיב ויפהפה מבחינת העולמות שמייצר. מלא חזון ושאפתנות. עיצוב אינטלגנטי של עולם חלופי שבו עמים שונים משתפים פעולה. חבל שאת התפקידים הראשיים מגלמים שני שחקנים שהתפקיד הזה גדול עבורם ואין במשחק שלהם אמינות. בנוסף המון סצנות מיותרות. עדיין הסרט סוחף ומומלץ.
- 1
עוד סרטים