הגיבורים של בוסטון

סוג: דרמה
 

הסרט מציג את הסיפור על הפיגוע שהתרחש במרתון בוסטון בשנת 2013 ואת הגיבורים היומיומיים שנתנו השראה מסביב לעולם בשעות יוצאות הדופן שבאו בעקבותיו.

לאחר התקפת הטרור המזעזעת, סמל המשטרה טומי סונדרס (מארק וולברג) מצטרף לניצולים האמיצים, למגישי העזרה הראשונה ולחוקרים במרוץ נגד השעון כדי לצוד את המחבלים לפני שהם יכו שנית. סיפורו ארוג יחד לסיפורם של הסוכן המיוחד (קווין בייקון), מפכ"ל המשטרה (ג'ון גודמן), סמל משטרה (ג'יי. קיי סימונס) ואחות (מישל מונהאן) לכרוניקה הלוכדת את המתח של אחד המרדפים המתוחכמים ביותר בהיסטורית אכיפת החוק ואת עוצמתם של אנשי בוסטון.

שחקנים: מארק וולברג, ג'ון גודמן, קווין בייקון, ג'יי קיי סימונס ומישל מונהאן.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • briza

  briza
  United we stand|3 21.03.17
  הסיפור מעניין והסרט ערוך קצבי ושומר על מתח. עד הסוף. רק שאחרי הסוף מובאים קטעי ראיונות עם הדמויות האמיתיות שמה שהושאר מהם בסרט הוא שלל מרגליות ואמרות פטריוטיות אמריקאיות שמאלציות בסגנון "מי שמתעסק עם בוסטון אנחנו ניכנס בו". מוטב היה להישאר עם טעם טוב בפה רק עם הסיפור המרגש באמת של קטוע הרגל שרץ את המרתון כעבור כמה שנים. לראות.
 • dalitdo

  dalitdo
  מצמרר, עשוי טוב|4 24.01.17
  מתרחש בבוסטון אבל מאוד נוגע לנו בעיקר בגלל העובדה המצערת שאנחנו למודי פיגועים קשים.. מפתיע הזמן הקצר בו נמצאו ונלכדו המחבלים (וטוב שכך!) והסרט עשוי כמו שעון מתקתק בדרך למטרה. מותח, קצבי וגם מרגש בסופו. טוב, סרט אמריקאי.
- 1
עוד סרטים