סיפורן יוצא הדופן של קת'רין ג'ונסון (טראג'י פי. הנסון), דורות'י ווהן (אוקטביה ספנסר) ומרי ג'קסון (ג'אנל מונה) – נשים אפרו-אמריקניות מבריקות אשר עבדו בנאס"א והיו המוח מאחורי אחד המבצעים הגדולים בהיסטוריה: השיגור של האסטרונאוט ג'ון גלן לחלל, הישג מדהים שהשיב את אמון האומה, טרף את הקלפים במרוץ לחלל והסעיר את העולם. שלוש הנשים בעלות החזון חצו את כל קווי המגדר והגזע והיוו השראה לדורות הבאים לחלום בגדול.

שחקנים: בהשתתפות: קווין קוסטנר, אוקטביה ספנסר, ג'אנל מונה, טראג'י פי. הנסון, קירסטן דאנסט, ג'ים פרסונס ועוד.

יח"צ
( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • briza

  briza
  סיפור טוב - תסריט גרוע|3 19.02.17
  שוב מרגיז שתסריטאי הוליווד לוקחים סיפור טוב ופשוט מקלקלים אותו עם סצנות מנופחות, מהסוג השחוק והבנאלי, ואפילו סצנות שמהוות עלבון לצופה שמכיר קצת את החומר - למה לקלקל? כנראה שגם לכאן חדרו "עובדות אלטרנטיביות"... לוותר.
 • ocp

  ocp
  מעורר השראה|5 12.02.17
  אולי כסרט אין בו משהו ייחודי, אבל הוא עשוי היטב והסיפור מעורר השראה. תרגום שם הסרט לעברית מחמיץ את כפל המשמעות של השם באנגלית: hidden figures, ולכן נשמע מעט שבלוני ומשעמם. אבל הסרט מעניין ומהנה- מדובר בשלוש נשים שלמרות שאינן מפורסמות, תרומתן לפרויקט החלל הייתה ניכרת, ותרומתן הצנועה לצמצום הפערים בין נשים לגברים ובין לבנים ל"צבעוניים" בלתי נתפסת. לשבת ב-2017 בבית קולנוע, לראות דוגמאות של מדיניות ההפרדה ולא להאמין- רק לפני 50 שנה עוד התייחסו ככה לאנשים. ולמרות נקודת הפתיחה הזו, הן הצליחו להוכיח שלא רק שהן שוות- לגברים, ללבנים, הן אף עולות עליהם ביכולותיהן.
- 1
עוד סרטים