1 הגדל תמונה
חדר רועי. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
עץ הסיגלון במאי. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
מקלחון. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
מטבחון. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
מטבחון. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
חדר תומר. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
חדר מתן. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
חדר אמבטיה. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
הכניסה לצימר. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
החצר. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
11 הגדל תמונה
בית המארחים. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
12 הגדל תמונה
אמבט ג'קוזי. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
13 הגדל תמונה
אופניים לרשות האורחים. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
 

הצימרים הגיעו לגדרה. בבית פרטי צמוד קרקע, בלב שכונה מטופחת וירוקה, נמצאת דירת אירוח שתתאים לעד שש נפשות. כמה מדרגות עץ כחולות מובילות אל פתח יחידת האירוח והאורחים ימצאו בה שלושה חדרי שינה, חדר אמבטיה ובו אמבט ג'קוזי, ומטבחון. היחידה כולה מעוצבת בצבעוניות עליזה במיוחד. בעלי הבית נוטים לאורח חיים אקולוגי ובהתאם מוצרי הניקיון, התמרוקים והמאכלים שנעשה בהם שימוש.

מארחים מכל הלב
משמעות השם בארוד בתימנית הוא רענן, זה היה גם כינוי החיבה של אמה של בעלת הבית שמעידה כי אמה הייתה מארחת לתפארת. בצעד לא שגרתי בכלל, האורחים מוזמנים להתארח בבית המשפחה. בעלי הבית זוכרים לטובה אירוח מעין זה במהלך טיוליהם באירופה, כשזכו להצצה לאורחות חייהם של המארחים ושמחים על ההזדמנות ליישם את הרעיון גם בביתם הפרטי. פינת האוכל המשפחתית והמרווחת, הסלון וגם הספרייה, שבה גם נמצא חיבור לאינטרנט, הם חלק מפינות הבית שאפשר להתארח בהן, תוך התחשבות בבני הבית. בתיאום מראש ובתשלום אפשר להזמין ארוחת הבוקר. שומרי הכשרות ישמחו לדעת כי מקפידים כאן על כשרות, גם בטיב האוכל וגם בכלי ההגשה. לרשות האורחים חדר כביסה וגיהוץ ושני זוגות אופני הרים, כולל קסדות, שממתינים בחצר לשעת הצורך.
עוד בסביבה
בעלי הבית מכירים היטב את הסביבה וישמחו להמליץ על אתרים ונקודות ציון מעניינות באזור גדרה. בקרבת הצימר ישנם שפע של בתי קפה, חנויות, גן פסלים, מוזיאון ו"חצר הביל"ויים".

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • shoshanaav

  shoshanaav
  צימר מומלץ בגדרה|5 20.04.17
  חיפשנו באינטרנט צימר ללילה אחד באזור צומת כנות ומצאנו שהצימר היחיד באיזור שאינו מארח לפי שעות, הוא צימר בארוד בגדרה. הצימר מבהיק בנקיונו, מטופח, מפנק ומצוייד בכל מה שיש בבית. פנינה המארחת נעימה ומסבירת פנים. הצימר מומלץ בחום!!!!
 • שירהפ

  שירהפ
  מהטובים והיפים שיש|5 28.11.15
  מומלץ ביותר, צימר שהוא כולו שיר הלל לטוב הטעם והיצירתיות של בעלת הבית פנינה בארוד. יחידה משפחתית מושקעת, צבעונית, מפתיעה בכל פינה. המארחת מפנקת, קשובה, ונותנת מענה לכל קושיה במאור פנים, כולל בקשות מיוחדות לארוחת הבוקר המפנקת. המושבה הציורית והנחבית אל הכלים גדרה מוסיפה ללוקיישן ולבילוי משפחתי סולידי נינוח כייפי ומיוחד. נסו - ותהינו.
 • tobg

  tobg
  בכל הארץ לא ראיתי כזה צימר|5 22.12.11
  התארחתי כבר בהרבה צימרים אבל הופתעתי מהצימר הזה שאפשר להגיע אליו מצויידים במברשת שיניים בלבד. מטופח, נקי, מרוהט בטוב טעם, מצוייד יותר מבית, אפילו במכונת כביסה! כל המצעים מכותנה, כל השטיחונים מכובסים ונקיים. צריכים להגיע לגדרה כדי ללמוד מפנינה איך לארח. מופת!!!
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה