וילה כליל הטבע

 

בית גדול, גדול מאוד אפילו, הכולל שמונה חדרי שינה, סלון, מטבח וחצר פראית שמתחילה ונדמה כי אין לה סוף, חלק בלתי נפרד מחורש האלונים המקומי. הבית נבנה על ידי זוג האמנים אהרון וסבינה מסג, צייר ומשוררת, שאורח החיים האקולוגי בכליל תאם את הלכות חייהם עוד בטרם הגיעו ליישוב הצפוני.

האירוח כאן נפלא למשפחות גדולות ובחלק מחדרי השינה יש מיטות קומתיים ולולים לפעוטות. המטבח מאובזר בכל הדרוש לבישול והתקנת ארוחות ובפינת האוכל יש שולחן עץ ארוך שיתאים לסעודה רבת משתתפים. בימי החורף אפשר להבעיר את אח העצים שבסלון ולהשתרע על השטיח והכריות שלידו. על אף שאנרגיה סולארית היא עיקר העניין כאן, מאז הפך הבית לצימר נוסף לרווחת האורחים גם גנרטור שאחראי על המזגנים בכל חדר. בריכת שחייה נאה, שגדר בטיחות סביב לה, הופכת למרכז הפעילות בימי הקיץ אך ילדים יוכלו למצוא עניין גם בלול התרנגולת והארנבות שבחצר, כמו גם בגן הירק ובבוסתן האורגניים ובכרם הזיתים.

סיפורו של בית - על ציירים ומשוררים
משפחת מסג לא גרה כאן יותר, אך סבינה תשמח לשתף את אורחיה בסיפור הבית והמקום ומשיריה ומשירי משוררים אחרים אפשר לקרוא בספרים הרבים הפזורים בבית ואף תלויים על הקירות. הווילה מבודדת ופונה מערבה אל רצועת הים שבין נהריה לאכזיב ולדברי סבינה מעל לכל יש כאן אוירה של חזרה בזמן, אל חיים פשוטים וקרובים לאדמה, אל שקט שמשנה מצב התודעה גם מבלי לשבת במדיטציה.

המחיר לקבוצה עד 15 איש 4000 ₪ ללילה.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה