הסוויטות של יואב ואיתי ארד פנקס נושקות יותר לצד הבוטיקי של ההגדרה הרחבה "צימר". ממוקמות בלב ההרחבה של היישוב חד נס, הן מציעות חווית אירוח שונה מהממוצע. הדבר ניכר בעיצובן האלגנטי המאופק, בהקפדה על הפרטים הקטנים ובסטנדרט האירוח הגבוה - בכל ניכר כי הושקעה מחשבה יתרה.
שתי הסוויטות בנויות אבן ורצפתן עץ, ולמרות סמיכותן זו לזו ולבית המארחים, מורגשת תחושת פרטיות ובידוד. הן בנויות חלל אחד המחולק בתבונה לפינת סלון מול טלוויזיה, ומנגד מיטה המשקיפה אף היא לטלוויזיה, ג'קוזי ובסמוך לו מקלחון עם טוש גשם ושירותים.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • orenle

  orenle
  כיף גדול|5 12.04.15
  בילינו בחג השני זוג + 2 ילדים ביחידה הזוגית. היחידה מוקפדת ומפנקת במיוחד. לילדים היה כיף לשהות בבריכה הפרטית (והמחוממת)הקטנה והאקולוגית. המיקום מצויין, ארוחת הבוקר מוקפדת ונפלאה, פינוקים במקרר והאירוח של אביבית יוצא דופן. מומלץ, מומלץ ושוב מומלץ
 • nachnous

  nachnous
  מוקפד, מדוייק ומפנק|5 04.01.14
  התארחנו לפני שבוע בצימרים של יואב ואיתי. כניסתנו לחדר לוותה במוסיקה נעימה שחיכתה לנו. האירוח מוקפד לעילא ולעילא - ניכר שחשבו על כל פרט, וכל חפץ ממתין בדיוק במקום בו יזדקקו לו. כך חלוקי האמבט המפנקים עם נעלי הבית הרכות, השוקולדים שהמתינו על המיטה כשחזרנו מארוחת הערב, שני הסטים של הסבונים (אחד ליד הג'קוזי ואחד ליד הכיור) ועוד ועוד. ארוחת הבוקר היתה משובחת, משופעת במוצרים מקומיים וגמישה בהרכבה (כשהגדרנו מגבלת גלוטן, יואב שינה את התפריט בהתאם). הבריכה האקולוגית מדהימה ביופיה ומרגשת באידיאולוגיה שבנתה אותה. אמנם לא יכולנו לרחוץ בה, אך נהנינו מהמראה ומקול פכפוך המפל הסמוך.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד
עוד צימרים ולינה