1 הגדל תמונה
בתוך הסוכות. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
המטבח המרכזי. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
סוכות הלינה. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
הכניסה לסוכות. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
בתוך הסוכות. צילום: יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
 

מתחם לינת שטח וקמפינג ובו סוכות לינה בהן יש נקודות חשמל, תאורה, מזרונים ומחצלות, שולחנות וספסלים. כמו כן עומד לרשות האורחים מטבח מרכזי הכולל מקררים, כיורים ומשטחי עבודה, מיקרוגל, כיריים חשמליות ומנגלים, שולחנות קק"ל ופינות מדורה.

עוד במתחם - שירותים ומקלחות הכוללים מים חמים 24 שעות, וכן סוכה מרכזית ובה מחצלות ומזרנים, המשמשת כמתחם להתכנסות או אכילה משותפת.
בתוספת תשלום ניתן לקבל ארוחת בוקר, צהריים וערב כגון ארוחת פויקה, על האש, ארוחות חלביות וכו'. למתחם הלינה תעודת כשרות.

כראוי לקיבוץ שהפך את התיירות לענף המרכזי שלו, תמצאו בקיבוץ גם חדרי אירוח סטנדרטיים, למי שמעדיף קירות מוצקים סביבו, ולהשלמת החוויה ישנו החמאם של הקיבוץ, ובו בריכת ישיבה וג'קוזי המבוססים מים תרמו-מינרליים, עתירי מלחים ומינרליים, הנובעים מבטן האדמה.

בסופי השבוע המחיר ללינה כולל כניסה לחמאם, ובעונה המתאימה כולל גם כניסה לבריכת השחייה של הקיבוץ.
מחיר לינה בסוף שבוע: 100 ₪ למבוגר, 85 ₪ לילד, כולל כניסה חופשית לחמאם כל השנה ולבריכת השחייה בקיץ

מקיבוץ צאלים אפשר לצאת לסיור עצמאי או מודרך במסלול דרך השדות.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים
חאן בארותייםחאן בארותיים מומלץ מפה9.3בחאן בארותיים יש אנשים שנושמים מדבר, מרגישים מדבר וחיים מדבר ואת האהבה הזאת שלהם אפשר להרגיש בכל פינה. החאן נמצא על תוואי נחל בארותיים, פינה מנותקת מהעולם החיצון העטופה קסם שמזכיר קצת את אווירת החופים בסיני, רק בלי הים. החאן מחולק לשני אזורי לינה שבכל אחד מספר בקתות מחופות בוץ ובמרכזו מדורה מוקפת מזרנים שבה אפשר למצוא במשך כל שעות היום והערב קומקומים מפוייחים עם תה צמחים מתוק וקפה. הבקתות בגדלים שונים, מבקתות לזוג ועד בקתות גדולות שיתאימו גם לעשרה אנשים ויותר, הן בסיסיות נקיות לתפארת ולכל אחת יש פינת ישיבה פרטית בחוץ. בתוך הבקתות יש אח עצים, מחצלות ומזרנים נוחים לשינה. הפתעה גדולה מחכה במקלחות והשירותים, אחד האזורים הכי יפים בחאן. כיורי החרסינה המעוטרים, אריחי הקרמיקה הצבעוניים והחלונות המקושתים הפונים לעבר מרחבי הנחל הצחיח, מרהיבים ביופיים והופכים את חווית המקלחות והשירותים המשותפים לנעימה ומזמינה ביותר. גם כאן הניקיון הוא ללא רבב ויש מים חמים במשך כל שעות היום.קרא עוד


חוות האנטילופות בערבהחוות האנטילופות בערבה מומלץ מפה9.2כשנופי ערבה צחיחים ואנטילופות נפגשים, נדמה כי הגעתם בטעות לארץ אחרת. מתחם הצימרים והקמפינג הגדול של חוות האנטילופות נמצא בסמוך לאזור בו מסתובבות בחופשיות האנטילופות וכל מה שמפריד ביניהם היא גדר. כמו האנטילופות שיובאו מדרום אפריקה, הצימרים עוצבו בסגנון אפריקאי ומשתלבים בטבעיות בסביבה המדברית. הם בנויים מעץ, מעוצבים במינימליסטיות ויש בהם אמבטיה עם זרמים, פינת קפה ומרפסת. אם מתאמצים, מחלקן של המרפסות אפשר לצפות בחיות המסתובבות בחווה ולהרגיש לרגע קצת כמו בספארי באפריקה. באזור הקמפינג יש סככה גדולה המיועדת ללינה - בחורף היא סגורה ומחוממת ובימי הקיץ עוטה לבוש אוורירי יותר, עשוי כפות תמרים. בסמוך יש שירותים ומקלחות נקיים ומטופחים בהם זורמים מים חמים כל שעות היממה, תאורת לילה ונקודות חשמל, פינת מנגל ושטחי משחק לילדים. מי שבוחר להביא איתו את האוהל הפרטי, יוכל להקימו בסמוך וליהנות ממתקני המקום כולל מזרנים, העיקר שהגב יעבור את הלילה בשלום.קרא עוד
עוד צימרים ולינה