קרוואן בעמק הינה חברה מובילה בתחום הנופש והתיירות המציעה אוהלים ממוזגים בחוף גופרה שבכנרת, קמפינג בכנרת, קמפינג יוקרתי חדש בחוף גופרה ואוהלים ממוזגים ברמה של חמישה כוכבים.

קרוואן בעמק מציעים שירות של השכרת קרוואן וכן שירותים נלווים שמאפשרים לינה באזורים שונים ברחבי הארץ באוהלים המאפשרים למי שמעוניין לחוות לינת שטח אבל בנוחות רבה – להגשים את החלום שלו. האוהלים ממוזגים ומכילים את כל מה שאתם צריכים לחוויה נוחה ומותאמת לצרכי הנופש.
כל אוהל מכיל מזגן אינוורטר משוכלל, מקרר, מיטה זוגית, מזרנים נוספים לפי דרישת הלקוח, כשהאוהלים מרווחים וגדולים- כ20 מ"ר . האוהלים נמצאים במתחם מיוחד ונפרד ולכל אוהל מתחם משלו לישיבה וצרוף חברים נוספים.

בחוף מגוון רחב של צורות לינה ואנו בקרוואן העמק אמונים על השכרת קרוואנים בחוף וכן על השכרת אוהלים ממוזגים . היתרון בחוף גופרה שניתן לשלב מספר רב של צורות לינת שטח. הכל, מסתם להיזרק באוהל קטן או שק שינה ועד למתחמים מסודרים עם מקררים ועוד, וכלה בקמפינג יוקרתי עם אוהלים וקרוואנים ממוזגים .
מתחם האוהלים מוצלל ומגודר חלקית בגדר במבוק יפה והמטרה לתת לנופש את הטבע והכנרת בנוחות מקסימלית למשפחות וקבוצות .

אוהלים ממוזגים בטבריה זהו קמפינג יוקרתי ברמה של חמישה כוכבים. האוהל שלנו מציע אבזור מלא ונוחות מקסימלית במחירים סבירים והוגנים עם הנוף היפה ביותר. הצורך באוהלים עולה מדי שנה היות והישראלים אוהבים להגיע לנופש בטבע, אך אוהבים להתפנק מבלי לסחוב את הציוד שלהם. אם אתם רוצים לצאת לשטח וליהנות באמת – קמפינג יוקרתי זו התשובה שלכם.

קרוב למתחם האוהלים ישנו מתחם קרוואנים המכיל עד 15 קרוואנים כך שניתן לתת מענה לקבוצות גדולות.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה